سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

اسنگول آیپک به سریال ” بازی سرنوشتم ” Kaderimin Oyunu پیوست.

نام اسنوگل آیپک در خاطر طرفداران سریال Beni Affet مانده است. بازیگری که ما او را در سریال تلویزیونی Beni Affet تماشا کردیم، حالا در گروه بازیگران سریال ” بازی سرنوشتم ” قرار گرفته است .

در این سریال که عصرهای جمعه پخش می شود بازیگرانی مانند اویکو کارایل, آکین آکینوزو و سارپ آپاک نقش های اصلی آن هستند. شما می توانید اسنوگل آیپک را از قسمت یازدهم در این سریال ببینید.

این بازیگر جوان  در قسمت جدید این سریال که جمعه 4 مارس پخش می شود غافلگیرکننده خواهد بود، با زیبایی و همچنین استعدادش طرفداران را مجذوب خودش خواهد کرد.او قرار است شخصیت زوهال را در سریال به تصویر بکشد.شخصیت جدید فردی مرموز خواهد بود و ماجراجویی متفاوتی را تجربه خواهد کرد. سریال” Kaderimin Oyunu ” هر جمعه ساعت 20:00 از استار تی وی پخش خواهد شد.

این سریال داستان زندگی آسیه  را نشان می دهد که در سن کم صاحب دو بچه میشود و شوهرش جمال او را ترک میکند و او را با مشکلات زندگی تنها میگذارد. آسیه با وجود تمام نداری ها و مشکلات , زندگی خودشو وقف شادی بچه هاش کرده و هم براشون پدر بوده و هم مادر. زندگی آسیه بعد از فلاکتی که سر دخترش نرگس میاید به کل زیر و رو میشود و برای حفاظت از دخترش، وارد راهی بی بازگشت میشود و در این میان با ماهر، غریبه ای که سعی داشت کمکشون کنه، آشنا میشه. برای آسیه که به لطف ماهر به عمارت دمیرهان پناه برده، این یک نجات نیست، بلکه شروع یک جنگ جدیده….

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا