سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

اولین تریلر سریال ” فرزند راز مادر است ” Annenin Sırrıdır Çocuk طرفداران این سریال را شگفت زده کرد!

فیلمبرداری سریال Annenin Sırrıdır Çocuk ” فرزند راز مادر است ” که قرار است از تی وی 8 پخش شود از چندی پیش آغاز شد. در پایان, پروموشنی که مخاطبان مشتاقانه منتظر آن بودند، در طول هفته منتشر شد.

ایرم حلواجی‌اوغلو با یک سریال درام سنگین دیگر به تلویزیون بازگشت. با داستانی برگشته که جگر شما را می سوزاند، درست مانند سریال تلویزیونی Sen Anlat Karadeniz ( تو بگو دریای سیاه )

سلین ینینجی  بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگارانی در چوکوروا یکی از بازیگران مطرح این سریال هست و در کنار انگین اوزتورک و ایرم حلواچی اوغلو  نقش آفرینی می کند.  او چند هفته پیش سریال روزی روزگارانی در چوکوروا را ترک کرد.

او این بار در حال آماده شدن برای حضور در سریال جدید با نقشی است که تماشاگران را شگفت زده می کند. پس از فیلمبرداری سریال ” فرزند راز مادر است ”  از NTC Medya که از دو هفته پیش آغاز شد، مشاهده می شود که داستانی پر از درد و رنج در انتظار مخاطبان است. از مقدمه داستان می شود متوجه شد که داستان درباره بچه دزدی  و رازی بین دو زن است که گذشته و حال آنها را بهم پیوند می دهد.  اولگون توکر هم جز بازیگران این سریال است.

سلین ینینجی، با لباس پرستار، نوزاد تازه متولد شده ایرم حلواجی‌اوغلو را می دزدد و سریال اینگونه با داستانی غم انگیز شروع می شود. ایرم حلواجی‌اوغلو در نقش دفنه و سلین ینینچی در نقش مریم هستند.

در پروموشن صحبتهای این دو زن به این صورته :

“من مریم هستم، فقط بدانید که بدون عشق بزرگ شده ام. این همان چیزیه که مسیر من را با دفنه یکی کرد …”

“من دفنه هستم، نمی دانم مریم به شما چی گفته ، اما او را باور نکنید. اگر می‌توانستم پیش‌بینی کنم چه اتفاقی برایم می‌افتد، هرگز رازم را به او نمی‌گفتم…”

از این صحبتها می شود فهمید که دوستی ای بین آنها وجود داشته ، اما مریم نوزاد دفنه را دزدیده و از رازی مهم مطلع شده است.

دفنه و مریم ، هر دو باردار هستند، دفنه ، زایمان می‌کند و مریم در بیمارستان با لباس پرستار بچه‌ او را می دزدد. چرا مریم بچه ی دوستش را می دزدد؟ او هم باردار بود و بچه اش چه شد؟

مکبوله کوسیف و گلسف کاراگوز  فیلمنامه این سریال را می نویسند . موگه اوغورلار که پیش از این سریال تلویزیونی عشق حرف حالبیش نمیشه ( را کارگردانی کرده بود، هم روی صندلی کارگردانی می نشیند.

ایرم حلواجی اوغلو و سلین یلینجی نقش دو مادر باردار را بازی می‌کنند که همزمان باردار شده‌اند و با گذشته‌های خودشون روبرو می‌شوند که سعی در پوشاندن آن دارند.  ” فرزند راز مادر است ” سریالیه که نشان می دهد مادری یکی از مهم ترین ارزش هایی است که به زنان داده می شود…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا