سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

اسکار 2022: پس از اینکه کریس راک, جادا پینکت اسمیت را مسخره کرد, ویل اسمیت به او سیلی زد!

با ویل اسمیت قاطی نکن!

کریس راک این درس را در طی مراسم اسکار 2022 در روز یکشنبه، 27 مارس گرفت. وقتی که راک همسر ویل اسمیت ستاره کینگ ریچارد که در بخش بهترین بازیگر مرد نامزد شده ,  را که مبتلا به آلوپسی هست را مسخره کرد با واکنش تند ویل اسمیت روبرو شد. این دعوا پس از  آن اتفاق افتاد که راک، 57 ساله، به سر تراشیده پینکت اسمیت اشاره کرد و به شوخی گفت: “جادا، من تو را دوست دارم. جی آی جین 2، منتظر دیدن آن نیستی، خوبه؟”

در حالی که حضار ساکت شدند، راک با کنایه گفت: “خیلی خوب بود، نه؟”

اسمیت سپس به سمت صحنه رفت و به نظر رسید که به صورت کریس راک سیلی زد و وقتی به صندلیش بازگشت،  سر راک فریاد زد: “اسم همسرم رو به دهن کثیفت نیار.”

راک پاسخ داد: “وای رفیق. این یک شوخی جی.آی جین بود و سمیت دوباره سر او فریاد زد: “بله، نام همسرم را از دهن کثیفت دور نگه دار!”

یک شاهد عینی گفته  چندین سلبریتی – از جمله دنزل واشنگتن، تایلر پری و لوپیتا نیونگو – به دنبال این دعوا برای دلداری این زوج به سمت آنها رفتند. در ویدئویی که توسط اسکات فاینبرگ، ستون نویس هالیوود ریپورتر گرفته شده ، اسمیت به نظر می رسد که پس از صحبت با مهمانان در یک استراحت تبلیغاتی، چیزی را از چشمش پاک می کند. سپس بردلی کوپر به او نزدیک شد و در حالی که آنها در میان جمعیت صحبت می کردند، دستانش را دور اسمیت حلقه کرد.

این اولین باری نبود که راک در مراسم اسکار درباره اسمیت ها شوخی می کرد. هنگامی که در سال 2016 او میزبان جوایز اسکار بود، پینکت اسمیت را به دلیل تحریم مراسم در آن سال  مورد تمسخر قرار داد.

پینکت اسمیت در مورد بیماریش و مشکل ریزش مو آشکارا صحبت کرده  و در اپیزودی در ماه مه 2018 از Red Talk Talk به اشتراک گذاشته که “در ابتدای شروع آن وحشتناک بود.”

او به یاد می آورد: “یک روز زیر دوش بودم و فقط مشت های مو در دستانم بود و می گفتم “اوه خدای من،  دارم کچل می شوم؟” “این یکی از آن مواقعی در زندگی من بود که به معنای واقعی کلمه از ترس می لرزیدم… به همین دلیله که موهایم را می زنم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا