سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سلنا گومز می گوید بیش از 4 ساله که در اینترنت نبوده است

سلنا گومز با  سال‌ها دوری از اینترنت، زندگیش را متحول کرده است. این بازیگر و فعال 29 ساله در  برنامه Good Morning America روز دوشنبه  در مورد تصمیمش برای بهبود سلامت روان خود با آفلاین بودن صحبت کرد.

گومز فاش کرد: “من چهار سال و نیمه که در اینترنت نبوده ام.” “این زندگی من را کاملاً تغییر داده است. من خوشحال تر هستم. حضور بیشتری دارم. بیشتر با مردم ارتباط برقرار می کنم. این به من احساس عادی بودن می دهد.”

گومز اضافه کرد که ستاره شدن دوران کودکی او بود که او را به این تصمیم سوق داد.

او توضیح داد: «بزرگ شدن در کانون توجهات قطعا چیزهای زیادی به من آموخت. “من نمی توانم باور کنم که از نظر ذهنی در جایی که الانم هستم من اقدامات لازم را انجام دادم تا خودم را از آن فضا دور کنم چون این طبیعی نیست.”

گومز به همراه مادرش مندی تیفی و تاجر دانیلا پیرسون شرکت سلامت روان Wondermind را راه اندازی کرده اند که منابع سلامت روان را به صورت آنلاین به صورت رایگان ارائه می کند.

گومز گفت: “من واقعاً می خواهم مردم درک شوند، دیده شوند و شنیده شوند.” “اگر من برای چیزی معروف شده باشم، امیدوارم فقط به دلیل اهمیت دادن من به مردم باشد.”

او گفت: “من خیلی خوشحالم که به تنهایی، مستقل، قوی، با اعتماد به نفس وارد این فصل از زندگیم می شوم، این تنها چیزیه که واقعا می خواهم. من هیجان زده هستم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا