سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپاخبر های داغ

دادخواست «عدالت برای جانی دپ» برای بازگرداندن این بازیگر به فیلم «دزدان دریایی» در میان محاکمه افترا آمبر هرد به بیشتر از 475000 امضا رسید.

طوماری در Change.org برای بازگرداندن جانی دپ به مجموعه فیلمهای «دزدان دریایی کارائیب» دوباره مورد توجه قرار گرفته و هزاران امضا در بحبوحه جدال قانونی او و همسر سابقش امبر هرد دریافت کرده است.

این طومار با عنوان “عدالت برای جانی دپ” در حال حاضر بیش از 475000 امضا از روز شنبه جمع کرده است. سازمان دهنده این طومار، کیمبرلی گیلز، در این طومار خطاب به دیزنی گفت که “امبر هرد هم زندگی شخصی و هم زندگی حرفه ای جانی دپ  را داغون کرد.” دپ نقش کاپیتان جک اسپارو، دزد دریایی را بازی کرد که به عنوان قهرمان اصلی این فرانچایز بازی می کند.

در این طومار آمده است: «جانی دپ شایسته زندگی‌ مانند قبل از آمدن امبر هرد است، هیچ بازیگر یا هنرپیشه‌ای نمی‌توانست بگوید این مرد یک بازیگر شگفت‌انگیز نیست.» “اگر به دروغ متهم به کاری می‌شوید که انجام نداده‌اید و مدرکی وجود دارد که آن را انجام نداده‌اید و همچنان مانند یک فرد بد با شما رفتار می‌شود، آیا عدالت نمی‌خواهید؟”

گیلز ادامه داد: “جانی دپ شایسته ادامه نقشش به عنوان  کاپیتان جک اسپارو است. من معتقدم که حذف او یک اشتباه بود اما اگر از من بپرسید کاملا احمقانه بود… لطفاً نظر خود را تغییر دهید و آن فیلم را بدون جانی دپ اکران نکنید.

طومار دیگری که خواستار بازگشت بازیگر به این فرنچایز شده بود تا روز شنبه بیش از 778000 امضا داشت. در جزئیات دادخواست به محاکمه افترا اشاره ای نشده ، اما برخی از نظر دهندگان در صفحه به هرد و نبرد حقوقی بین  این زوج سابق اشاره کرده اند. نظرات در این صفحه مربوط به چهار سال قبل است.

جک ویگهم، مدیر استعدادهای دپ، اوایل این ماه شهادت داد وقتی که حضور دپ در  ششمین فیلم «دزدان دریایی» به دلیل اتهامات هرد منتفی  شد دپ 22.5 میلیون دلار از دست داد . ویگهم گفت که مقاله 2018 هرد برای واشنگتن پست، که در آن او خودش را قربانی خشونت خانگی بدون نام بردن از دپ توصیف کرد، تأثیر “فاجعه باری” بر حرفه این بازیگر داشت.

دپ از هرد به خاطر این مقاله شکایت می کند و ادعا می کند که این بازیگر زن او را مورد آزار و اذیت کلامی و فیزیکی قرار داده است. هرد این اتهامات را رد کرده و دپ را به آزار فیزیکی و کلامی در موارد متعدد در طول رابطه شان که در سال 2016 به پایان رسید متهم کرده است.

همچنین از دپ خواسته شد تا از نقشش در فیلم «جانوران شگفت‌انگیز» در سال 2020 پس از شکست در پرونده افترا علیه روزنامه بریتانیایی «سان» استعفا دهد. طومار طولانی مدت برای حذف هرد از «آکوامن 2» هم در طول دادگاه مورد توجه قرار گرفت و تا روز شنبه به 3.7 میلیون امضا رسید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا