سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

خبر بد برای کسانی که نمی خواهند سریال Üç Kız Kardeş ( سه خواهر) تمام شود!

سریال Üç Kız Kardeş (سه خواهر) سه شنبه عصرها از کانال دی پخش می شود و مورد حمایت طرفداران قرار می گیرد. این سریال که تاحالا 11 قسمت از آن ساخته شده است، داستانی موثر و بازیگران قوی دارد.

سریال  Üç Kız Kardeş که از رمان پرفروش ایکلال آیدین به همین نام اقتباس شده ، از زمان آغاز پخشش در رقابت سه شنبه ها بسیار موفق بوده است.  سریال Üç Kız Kardeş که سریال Destan (حماسه) را در مدت زمان کوتاهی از رتبه اول کنار زد، در دوره اخیر به یکی از بهترین سریال ها تبدیل شده است.

داستان سریال که در آن اوزگو کایا در شخصیت تورکان و برکر گوون در شخصیت سامر بازی می کنند همچنان مخاطبان را شگفت زده می کند. نقش اول ایکلال آیدین در سریال با شخصیت نسرین و حمایت هایی که از فیلمنامه نویسان داشت هم از عوامل مهم موفقیت سریال محسوب می شود.

قدم به قدم به سمت پایان فصل اول سریال Üç Kız Kardeş  پیش می رویم. تعطیلات تابستانی سریال برای بسیاری از بینندگان که عادت دارند هر هفته چنین داستان زیبایی را  تماشا کنند، وضعیت ناراحت کننده ای است.

سریال Üç Kız Kardeş در فصل آینده همچنان از کانال D پخش خواهد شد. مشخص شد این سریال که قسمت یازدهم آن پخش شده، پس از پخش 5 قسمت، در تاریخ 14 ژوئن در قسمت شانزدهم یک وقفه استراحت خواهد داشت.

طرفداران سریال Üç Kız Kardeş که بی صبرانه منتظر 5 قسمت آخر این فصل هستند، در فصل بعد هم حمایت بسیار خوبی از این سریال خواهند داشت.

قرار است این تیم در ماه آگوست دور هم جمع شوند و برای فصل دوم فیلمبرداری را آغاز کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا