سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

تووانا تورکای به زودی سورپرایزهای جدیدی برای هوادارانش خواهد داشت

تووانا تورکای بازیگر مشهور مدت زیادیه که حضور ندارد. این بازیگر جوان در روز تولد مادرش او را به کنسرت خواننده{ تن} در حربیه برد.

تورکای که در کنار مادرش دیده شده بود، با زیباییش توجه ها را به خودش جلب کرد و شباهت او به مادرش هم قابل توجه بود… این بازیگر که اخیراً به موسیقی مثل بازیگری علاقه نشان داده ، به زودی در برابر هوادارانش ظاهر می شود. با دو آهنگ جدید

او همچنین گفت که پخش این آهنگ ها زمان بره چون شعر و تصنیف را خودش ساخته است. Tuvana Türkay گفت: “کار زیادی روی آن وجود دارد، این روند ممکنه کمی بیشتر طول بکشد.”
تورکای که پیشنهادهای پروژه ای هم دریافت کرده اعلام کرد در حال مذاکره برای سریال و فیلم است. این بازیگر همچنین با این صحبت ها به هوادارانش نشان داد که خبرهای خوب جدیدی در راهه و گفت هنوز پروژه روشنی به دست نیاورده است.

تورکای  گفت: “شرایط کار دیجیتال راحت تره اما سریال های تلویزیونی از نظر دسترسی برای همه بهتر است.”

این بازیگر که در سال 1990 در استانبول به دنیا آمد، با شخصیت باده در سریال تلویزیونی Yer Gök Aşk ( شمیم عشق) در سال 2011 توجه بسیاری را به خودش جلب کرد. او  در سریالهای (عشق پول سیاه) و Yasak Elma( سیب ممنوعه) بازی کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا