سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

انتخاب های سختی در انتظار فیلمنامه نویس فصل دوم سریال محکوم است

سریال محکوم یکی از موفق ترین تولیدات  فاکس تی وی برای پایان فصل روز شماری می کند. محکوم با اپیزودی که 2 ژوئن پخش می شود با این فصل خداحافظی می کند. با این حال، در فصل دوم این سریال که در هفته های اخیر با کاهش رتبه مواجه شده است،در فصل دوم کار بزرگی در انتظار فیلمنامه نویسان است.

محصول موفق شبکه فاکس تی وی، سریال The Mahkum، اقتباسی از سریال تلویزیونی کره جنوبی به نام متهم بی گناه، پخش شد و رتبه ها را به هم ریخت و جانشین سریال Camdaki Kız (دختری در شیشه) که از فصل گذشته رتبه اول را داشته است، شد.

با این حال سریال محکوم در چند هفته اخیر با افت رتبه مواجه شده است. سریال Camdaki Kız  (دختری در شیشه)  دوباره مقام اول را به دست آورد.  اما محکوم با پخش اپیزود هفته گذشته رتبه ها را افزایش داد و دوباره رتبه اول را از آن خود کرد. با این حال، قسمت جدید رقیب او، The Camdaki kız، پخش نشد .

نسخه اصلی سریال محکوم، متهم بی گناه، در قسمت هجدهم به پایان رسید. از طرفی محکوم به قسمت 20 رسیده و حتی قسمت های جدید بیشتری هم خواهد داشت. در فصل های اول، داستان دقیقاً مانند داستان اصلی پیش می رفت. اما با پایان یافتن داستان اصلی، تمام کار به اوگراش گونش، فیلمنامه نویس نسخه ترکی سپرده شد.

در فصل دوم، داستان به طور کامل توسط اوگراش گونش  نوشته خواهد شد. بنابراین مسئولیت بزرگی در انتظار فیلمنامه نویس است. ما با علاقه منتظریم که ببینیم داستان در فصل دوم محکوم چه شکلی می شود و چه رتبه هایی می تواند داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا