سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

فصل اول سریال بارباروس ها کامل نشد، امیدها برای فصل دوم !

سریال شبکه TRT1 با نام بارباروس ها با سی و دومین قسمتش در روز پنج شنبه 26 می با مخاطبانش خداحافظی می کند و فصل اول به پایان می رسد. با وجود ریتینگ پایین، TRT1 برای فصل دوم تایید شد و مقدمات کار شروع شده است.

انتظار می رفت این سریال رتبه بندی را به خودش اختصاص دهد، میلیون ها بیننده را شگفت زده کند و به سرعت در سراسر جهان پخش شود.

اما همه این اهداف محقق نشد. زیرا سریال بارباروس ها آنطور که انتظار می رفت تاثیرگذار نبود اما همچنان مورد استقبال مخاطبان زیادی قرار گرفت. حالا وقت برطرف کردن کمبودها و تلاش برای رسیدن به اهداف مشابه است.

شاید بارباروس ها با سی و دومین قسمتش از مخاطبان خداحافظی کند، اما تیم برای فصل دوم مشغول کار خواهد بود. هم فیلمنامه و هم تیم سازنده باید سریال بسیار قوی تری را برای دوره بعدی بسازند. بزرگترین انتظار مخاطبان در فصل جدید اینه که صحنه های دریایی قدرتمندتر و واقعی تری وجود داشته باشد.

پیش‌بینی می‌شود که بارباروسلار در فصل دوم تغییرات بزرگی داشته باشد و نتایج بسیار موفق‌تری نسبت به فصل اول روی صفحه نمایش کسب کند… البته نام‌های مهمی مانند پلین آکیل و انگین آلتان دوزیاتان در فصل بعدی حضور نخواهند داشت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا