سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

منبع می گوید جنیفر لوپز و بن افلک “می خواهند به زودی ازدواج کنند”

منبعی به ET می گوید: «  جنیفر لوپز و بن افلک می خواهند به زودی ازدواج کنند. “آنها در مورد برگزار کردن عروسیشان در یک مقصد گرمسیری صحبت می کنند. آنها  بی صبرانه منتظرند تا بقیه زندگیشان را برای همیشه با هم و عاشقانه سپری کنند.”

این منبع می گوید که این زوج همچنین “هیجان زده هستند که خانواده های خود را حتی بیشتر متحد کنند.”

افلک پدر سه دختر – ویولت 16 ساله و سرافینا 13 ساله و پسر 10 ساله مکس – از ازدواجش با جنیفر گارنر است. در همین حال، لوپز دوقلوهای 14 ساله، اِمی و مکس، را از همسر سابقش مارک آنتونی دارد

در مورد فضای زندگی مشترک آنها، منبع به ET می گوید که لوپز و افلک ” به دنبال خانه ای هستند و خانه ای را در محله ای بسیار منحصر به فرد و خصوصی می خواهند که دارای  امنیت بالا باشد.”

اوایل این ماه، این خواننده و هنرپیشه 52 ساله چند عکس از خودش و افلک را که قبلاً دیده نشده بود در خبرنامه اش در JLo به اشتراک گذاشت. لوپز همچنین در مورد تعادل کار و زندگیش نوشت، چیزی که بعد از نامزدی بیشتر مورد توجه او قرار گرفت.

او نوشت: “برای من بسیار مهمه، به خصوص اکنون، اولویت دادن به زندگی شخصی و نه فقط زندگی کاری. همه چیز برای من تغییر کرد. کم کم دیدگاه من به سمت تعادل بین کار و زندگی سالم رفته است.

لوپز افزود: حالا که ازدواج می کنم، اول از همه به خانواده ام مربوط می شود. “باید زمان کافی برای همسر بودن ، مادر بودن و افراد مهم زندگی‌ام داشته باشم. اگر قرار باشد از خانواده ام دور باشم، باید پروژه بسیار خاصی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا