سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

هانده ارچل گفت که در بهترین دوران زندگی اش بوده است!

هانده ارچل ستاره سریال Sen Çal Kapımı  ( تو درم را بزن) در شماره ژوئن و ژوئیه مجله ووگ ترکیه در مقابل لنز دروبین ظاهر شد.

این بازیگر در مصاحبه ای که با این مجله انجام داد، گفت: «او برای اولین بار پس از مدت ها تایمی داشت که می توانست استراحت کند، مسافرت کند، مرخصی بگیرد و به خودش برگردد و از عبارات زیر استفاده کرد:

«هر سال، هر روز، چیزهای متفاوتی یاد میگیرم و من به کسی تبدیل می‌شوم که همیشه چیزهای جدیدی از زندگی می‌آموزد، از آموخته‌هایش تغذیه می‌کند، رویاهایش را گسترش می‌دهد، با گسترش رویاهاش هیجان‌زده می‌شود و برای هیجان و رویاهایش سخت‌تر تلاش می‌کند.»

این بازیگر مشهور که هم با زندگی تجاری و هم زندگی خصوصیش دائماً سر تیتر خبرهاست، در فصل جدید در دیزنی پلاس حضور خواهد داشت. تیم بازیگران سریالی که در آن هانده ارچل بازی کرده و پخش آن از 14 ژوئن در ترکیه آغاز می شود، هنوز مشخص نشده است.

حدس زده می شود که هانده ارچل در سریال تلویزیونی ال تورکو با جان یامان بازی کند. با این حال،هنوز مشخص نیست و اینها فقط  احتمالاته.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا