سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

سریال Yargı (قضاوت) تمام شد اما کار پینار دنیز تمام نشد!

سریال Yargı (قضاوت) محصول کانال D بود که فصل را ویژه کرد. این سریال در کنار موضوع قانون محور، با بازی موفق بازیگرهای اصلیش خوب درخشید

بی صبرانه منتظر فصل جدید این سریال که همه عوامل پشت و جلوی دوربین هفته گذشته پس از یک فصل پرمشغله به استراحت رفتند، هستیم. پینار دنیز که در سریالی که در فصل تابستان با اتفاقات بسیار جالبی در پایان فصل به شخصیت سیلین جان بخشید هم در میان نام‌های  این فصل بود.

پینار دنیز که همکاریش با کان اورگانجی‌اوغلو با سریال Aşk 101 (عشق 101) از نتفلیکس آغاز شد و با Yargı ادامه یافت، با سریال Yargı پیشرفت قابل توجه دیگری در حرفه اش کرد. این بازیگر که در طول فصل کم نیاورد، عکس روی جلد بسیاری از مجلات بود و همچنین در تبلیغات برندهای مختلف شرکت می کرد.

فیلمبرداری Yargı تمام شد، اما مشلغه پینار دنیز ، محبوب جدید برندها، تمام نشده است! همچنین دیده می شود که این بازیگر برای تبلیغات و مجلات مختلف عکس می گیرد.

این بازیگر هر از چند گاهی یادداشت هایی از آثارش را برای فالوورهای اینستاگرامی که روز به روز در حال افزایشه منتشر می کند. این بازیگر که  پشت صحنه هایش را با فالوورهایش به اشتراک می گذارد، با پیام هایی که گاهی از آنها صحبت می کند هم توجه ها را به خودش جلب می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا