سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

به لطف سریال سفیر، بوراک برکای آکگول قلب های خارج از ترکیه را تسخیر کرد

بوراک برکای آکگول، بازیگر نقش شخصیت یامان گلسوی در سریال ATV Safir، از طرفداران زیادی حمایت شد. بوراک برکای آکگول که همه را با استعدادهایش تحت تاثیر قرار داد، به خصوص در پروژه ای که در آن به عنوان بازیگر اصلی حضور داشت، با بازی خود سوژه پست های پر ستایش در شبکه های اجتماعی شد.

این بازیگر جوان که با حضور در کنار اوزگه یاغیز به عنوان یک زوج خوب سریال تلویزیونی مدت ها در دستور کار شبکه های اجتماعی قرار داشت، طرفداران زیادی را به سمت خودش جذب کرد.

بوراک برکای آکگول که در سال 2020 با شخصیت روزگار در سریال ماریا و مصطفی پا به عرصه بازیگری گذاشت، سپس در سریال «قهرمان بابام» تجربه کسب کرد و دوباره با شخصیت کایا تگین در پروژه «حماسه» با علاقه تماشا شد.

بوراک برکای آکگول که با بازی در سریال درام «سفیر» تحسین ها را برانگیخت، به لطف شخصیت یامان توانست طرفدارانش را در خارج از ترکیه گسترش دهد.

توجهی که به این بازیگر در جشنواره لیون فرانسه شد، با عشق طرفداران در ترکیه تفاوتی نداشت.

بوراک برکای آکگول که نه تنها به طرفداران ترک بلکه طرفدارانی از ملیت های مختلف که سریال های ترکی را دنبال می کنند نیز دسترسی پیدا کرده است، به عنوان یکی از استعدادهای جوان آینده دار شناخته می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا