سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

یک پیام غافلگیرکننده از طرف هانده ارچل برای کسانی که منتظر پروژه جدید هستند !

هانده ارچل یکی از نام هایی بود که در مراسمی که برای راه اندازی دیزنی پلاس در ترکیه در 14 ژوئن برگزار شد، شرکت کرد. این بازیگر که در سال های اخیر با بازی موثرش  طرفداران زیادی هم در داخل و هم در خارج از ترکیه پیدا کرده است، در اینستاگرامش بیش از ۲۸ میلیون فالوور دارد.

طرفداران این بازیگر منتظر خبرهای خوبی درباره پروژه جدیدی در آینده نزدیک هستند. هنوز پروژه مشخصی در دست این بازیگر نیست که این خبر خوب را بدهد.

هانده ارچل گفت: «هنوز چیزی مشخص نیست. اما پروژه هایی وجود دارد که من را خیلی هیجان زده می کند» و از خواندن سناریوهای مختلف خبر داد. به عنوان یکی از این پروژه ها، صحبت از سریال جدید ال تورکو که جان یامان در آن نقش اول را بر عهده خواهد داشت، شد. ادعاهایی مبنی بر عدم توافق هانده ارچل بر سر دستمزد و اینکه برای هر قسمت به اندازه جان یامان دستمزد می خواهد هم مطرح شد.

هانده ارچل قصد دارد به زودی طرفدارانش را سورپرایز کند، اما هنوز مشخص نیست که در کدام پروژه شرکت خواهد کرد. این نشان می دهد که طرفداران این بازیگر باید مدتی صبر کنند.

همبازی بودن هانده ارچل با جان یامان سوژه مخصوصاً طرفداران سریال در خارج از ترکیه بوده است. مشخصه که برای سریال ال تورکو با جان یامان توافق شده است، اما آوردن نام هانده ارچل به عنوان بازیگر زن هیجان ایجاد کرد.

از آنجایی که در حال حاضر هیچ پیشرفتی در این زمینه وجود ندارد، هانده ارچل در حال مطالعه پروژه های مختلفه و هنوز تصمیمی در مورد سریال جدیدش  نگرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا