سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

حضور بنسو سورال در سریال جدید مشروط است!

بنسو سورال، یکی از بازیگران زن جوان، روزهای سختی را با همسرش هاکان باش سپری کرد، اما توانست ازدواجش را نجات دهد. این زوج که با هم در یک مراسم شرکت  کردند توسط دوربین ها دیده شدند.


بنسو سورال که از خاله شدن با فرزند خواهر بزرگترش هانده سورال خوشحال بود گفت: “احساس فوق العاده ایه.” او  آخرین بار تابستان سال گذشته در سریال Cam Tavanlar  (سقف های شیشه ای) بازی کرد.

این بازیگر که پس از مدت ها وقفه با سریال Cam Tavanlar به صحنه بازگشت، به خاطر بازی اش هم مورد انتقاد قرار گرفت. این سریال تنها 8 قسمت به طول انجامید، اما پس از 4 سال وقفه، حضور مجدد بنسو سورال در صحنه سریال باعث خوشحالی طرفداران شد.
بنسو سورال با بیان اینکه در حال حاضر پروژه جدیدی را در نظر ندارد، گفت: «فعلا پروژه ای را در نظر ندارم. اگر چیزی برایم جذاب باشد، دوست دارم در آن باشم. او گفت: “من می خواهم یک تعطیلات کوتاه داشته باشم.”

بنسو سورال با این اظهارات عنوان کرد که تنها در صورتی می تواند به سریال ها بازگردد که در یک داستان بسیار خوب نقش خیلی خوبی را ایفا کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا