سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جک هارلو از دوستش لیل ناس ایکس در مراسم جوایز BET 2022 حمایت می کند

جک هارلو، 24 ساله، با تی شرتی از لیل ناس ایکس، همکارش در «Industry Baby» در جوایز BET 2022 حمایت کرد.

برای این مراسم جک – که نامزد بهترین هنرمند هیپ هاپ مرد در کنار دریک، فیوچر، جی کول، کانیه وست، کندریک لامار و لیل بیبی شده است – شلوار مشکی اسپورت، کفش‌های چرمی و یک تی شرت با عکس لیل ناس ایکس را به تن کرد.

جک این تی شرت را بعد از آن پوشید که لیل ناس ایکس رپر 23 ساله “Montero  اخیراً احساساتش را در مورد عدم نامزدی در جوایز BET 2022 در جدیدترین موزیک ویدیو و مجموعه ای از توییت های حذف شده اش بروز داد.

در 24 ژوئن، لیل ناس ایکس موزیک ویدیوی تک آهنگش”Late to da Party” را منتشر کرد، که در آن ترانه “F–k BET” را می خواند و در حال ادرار کردن روی جایزه BET که در توالت انداخته شده بود,  بود.

قبل از انتشار این ویدیو، این جوان 23 ساله پس از اینکه برای مراسم جوایز امسال نامزد نشد, در توییتر نظراتش را به اشتراک گذاشت.

او در توییتی که از آن زمان حذف شد، برای مردم نوشت: «این فقط مربوط به جایزه BET نیست. “این در مورد مشکل بزرگتر همجنس گرا هراسی در جامعه سیاه پوست است، شما می توانید بنشینید و وانمود کنید که هر چه می خواهید انجام دهید، اما همه چیز را برای ما به خطر میاندازید.”

در حالی که پیراهن جک ممکنه امشب به عنوان یک بیانیه ساکت عمل کند، او به طور شفاهی حمایتش را از لیل ناس ایکس در فرش های قرمز قبلی نشان داده است. جک هنگام صحبت با لاورن کاکس از E! در جوایز گرمی 2022، حمایتش را برای کسانی که با اعضای جامعه LGBTQ+ در فضای موسیقی هیپ هاپ مشکل دارند به اشتراک گذاشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا