سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

پینار دنیز ستاره در حال ظهور IMDb است! هانده ارچل را در لیست پشت سر گذاشت!

پینار دنیز، یکی از محبوب ترین بازیگران زن اخیر، بار دیگر نامش را در صدر فهرست قرار داد.

بازیگر معروفی که حرفه اش را با سریال Vatanım Sensin شروع کرد با سریال Aşk 101 (عشق 101) که از نتفلیکس پخش شد سروصدا کرد و با بازی در سریال Yargı (قضاوت) کانال دی به اوج رسید.

پینار دنیز که با زیبایی طبیعی و بازیگری موفقش در میان نام های مورد بحث اخیر قرار گرفته ، در میان بیش از 11 میلیون نام در سراسر جهان، رتبه 1709 را به خودش اختصاص داد. از سوی دیگر پینار دنیز در بین بازیگران ترک رتبه اول را به خودش اختصاص داد.

هانده ارچل و جان یامان، دو نامی که از صدر فهرست‌های IMDb پایین نمی‌آیند، پشت سر پینار دنیز هستند، اگرچه هیچ پروژه‌ای در حال پخش ندارند.

ستاره در حال ظهور IMDb، پینار دنیز، با قراردادهای تبلیغاتی که اخیرا انجام داده  توجه ها را به خودش جلب می کند. این بازیگر به تازگی سفیر زیبایی جدید L’Oréal Paris، برند معروف لوازم آرایشی و زیبایی جهان شده است.

به عنوان چهره برند L’Oréal Paris، او خوشحالی خود را در شبکه های اجتماعی با طرفدارانش به اشتراک گذاشت و از عبارات زیر استفاده کرد: «نمی‌توانم جلوی هیجانم را بگیرم. می‌توانیم بگوییم که از خانواده لورآل پاریس که سفیر زیبایی آن‌ها هستم استقبال می‌کنم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا