سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

Lala Kent باردار است و منتظر اولین فرزندش با نامزدش Randall Emmett است.

 Lala Kent قراره که مادر شود. ستاره “Vanderpump Rules” چهارشنبه در پادکست                      “Give them Lala… With Randall” اعلام کرد که باردار است و در انتظار اولین فرزندش با نامزدش راندال امت است.

کنت گفت: “امروز تولد سی سالگیمه و اعلام خبر بارداریم بهترین راهه برای جشن گرفتن تولدم با شما”.

کنت، سال 2018 با راندال امت (تهیه کننده 49 ساله )نامزد کرد. او گفت:من خیلی هیجان زدم و احساس مادری میکنم و از همه چیز گریه ام میگیره.

امت ماه پیش گفت که او و کنت “بعد از به عقب انداختن عروسیشان به دلیل بیماری همه گیر کرونا میخواستند که یک بچه با هم به دنیا آورند”.

امت همچنین دو دختر به نام های لندن و رایلی از همسر سابقش Ambyr Childers دارد.                 کنت آخرین شخصیت در “Vanderpump” است که بارداریش را اعلام کرده است . در ماه ژوئن ، استاسی شرودر ، ستاره Bravo، اعلام کرده بود که اولین فرزند او و نامزدش بی کلارک که دختر است،در ژانویه 2021 بدنیا می آید.

این دوستان اخیرا تعطیلاتشان را با ستاره های دیگر Vanderpump ،Jax Taylor, Brittany Cartwright, Tom Schwartz, و Katie Maloney در خانه قایقی باهم گذراندند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا