سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

حضور تیلور سوئیفت در تریلر آمستردام

تیلور سوئیفت خواننده 32 ساله “Bad Blood” اواخر امسال در درام تاریخی جدید آمستردام حضور خواهد داشت . او بخشی از بازیگران مطرح این سریال  شامل مارگو رابی، کریستین بیل، جان دیوید واشنگتن، رامی مالک، زوئی سالدانا، تیموتی اولیفانت، رابرت دنیرو، آنیا تیلور جوی، مایک مایرز و غیره است.

آمستردام به کارگردانی دیوید او. راسل – که فیلم‌های قبلی‌اش شامل Silver Linings Playbook و American Hustle است – در دهه 1930 اتفاق می‌افتد و توسط دیزنی به عنوان یک “حماسه جنایی رمانتیک  درباره سه دوست صمیمیه که خودشان را در مرکز یکی از تکان دهنده ترین توطئه های مخفی در تاریخ آمریکا می بینند “توصیف می‌ شود

این اولین تجربه بازیگری تیلور  نیست. او در طول زندگی حرفه‌ای اش در چندین فیلم از جمله The Lorax در سال ۲۰۱۲، The Giver در سال ۲۰۱۴ و گربه‌ها در سال ۲۰۱۹ بازی کرده است.

او  مهارت هایی را هم پشت دوربین گرفته است. در سال 2021، تیلور فیلم کوتاهی را برای تک‌آهنگش «همه خیلی خوب» کارگردانی کرد که در آن دیلن اوبراین و ستاره چیزهای عجیب، سدی سینک حضور داشتند. ماه گذشته، تیلور یک تک آهنگ جدید با عنوان “Carolina” را برای فیلم آینده Where The Crawdads Sing منتشر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا