سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

رابرت داونی جونیور هزینه اقامت آرمی هامر در مرکز بازپروری فلوریدا در سال 2021 را پرداخت کرد

گزارش شده  که رابرت داونی جونیور سال گذشته برای تامین هزینه های توانبخشی آرمی همر وارد عمل شد.

بازیگر فیلم The Avengers: Endgame که در گذشته در مورد نبردش با اعتیاد صحبت می کرد، سال گذشته هزینه شش ماه اقامت در مرکز بازپروری فلوریدا را برای هامر 35 ساله پرداخت کرد، زیرا هامر درگیر مواد مخدر و الکل و ادعاهای سو استفاده جنسی، بود

نمایندگان داونی به درخواست PEOPLE برای اظهار نظر پاسخ نداده‌اند، در حالی که وکیل هامر، اندرو برتلر، به PEOPLE می‌گوید: “من چیزی در مورد این موضوع نمی‌دانم.”

یک منبع نزدیک به هر دو بازیگر به PEOPLE می گوید که داونی، 57 ساله، “زمانی که هالیوودی ها درگیرند مثل قهرمان می ماند.”

این خودی می افزاید: «آنها به رابرت به چشم چراغی نگاه می کنند که بر اعتیاد غلبه کرده است».

این منبع می گوید که داونی «تقریباً در زندگی واقعی نقش یک قهرمان را بازی می کند» و «سعی می کند واقعاً مثبت باشد» و «به دیگران کمک کند».

آنها می گویند: ” این کار او فقط مختص آرمی نیست.” او این کار را با افراد زیادی انجام داده است. او کمک بزرگی به چندین نفر در هالیوود کرده که مردم از آن اطلاعی ندارند. او واقعاً به معالجه افراد زیادی کمک کرده است.

سالها قبل از اینکه مرد آهنی در سال 2008 ظاهر شود، داونی در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 به خاطر چند بار دستگیری و زندانی شدن به دلیل اتهامات مربوط به مواد مخدر، تیتر خبرها شد. این بازیگر نامزد اسکار از آن زمان قبل از اینکه در سال 2002 هوشیار شود، آشکارا در مورد مبارزه با اعتیاد صحبت کرده است.

داونی در طول حضور در دادگاه در سال 1999، اعتیادش را اینگونه توصیف کرد که “انگار یک تفنگ ساچمه ای در دهانمه، با انگشتم روی ماشه، و طعم فلز تفنگ را دوست دارم.”

اکنون داونی یکی از ثروتمندترین بازیگران جهان است. در سال 2015 او با درآمد بیش از 80 میلیون دلار در فهرست پردرآمدترین بازیگران فوربس قرار گرفت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا