سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سلنا گومز تولد 30 سالگیش را با تیلور سویفت جشن گرفت

در 22 ژوئیه، سلنا گومز 30 ساله شد و این نقطه عطف را در یک شام با دوستانش از جمله بهترین دوستش  تیلور سویفت، جشن گرفت. او چند تا از عکسهایشان را در اینستاگرام پست کرد

در یک عکس، سلنا در حالی که بازویش را به دور ستاره پاپ همکارش حلقه می‌کند، لبخند می‌زند که با دستانش «3» و «0» را نشان می‌دهد. در عکس دیگر، سلنا در حالی که یک هدیه بسته بندی شده در دست دارد، می خندد، در حالی که تیلور  انگشت شست را بالا می برد.

سلنا و تیلور 32 ساله بیش از ده ساله که با هم دوست هستند. به گفته سلنا، این دو در سال 2008 زمانی که او با نیک جوناس رابطه داشت (آن دو پس از چند ماه از هم جدا شدند) و تیلور با جو جوناس بیرون می رفت (آنها هم پس از چند ماه از هم جدا شدند) همدیگر را ملاقات کردند.

گومز در مصاحبه با KISS-FM انگلستان در سال 2017، در پاسخ به این سوال که او و تیلور چگونه با هم آشنا شدند، گفت: “ما در واقع با برادران جوناس رابطه داشتیم! این یک هیستریک بود.” شگفت‌انگیز بود، زیرا او دختری بود با موهای فر بلند و با دستبندها و چکمه‌های کابویی، و من قطعاً خوش‌بین بودم،  این بهترین چیزی بود که از آن روابط به دست آوردیم. ” “ما حالا همه با هم دوست هستیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا