سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سیندی کرافورد و رانده گربر در خیابان انحصاری North Bay میامی خانه میخرند.

یک منبع به طور انحصاری به Page Six گفت: سیندی کرافورد و راند گربر آخرین زوج مشهوری هستند که در میامی خانه میخرند.

به ما گفته شده است که این زوج در کنار خیابان ساحلی میامی در جاده خلیج شمالی خانه خریده اند.  به گفته این منبع ، این خانه چند میلیون دلاری خارج از قیمت بازار خریداری شده است.

این زوج قوی که خانه هایشان را در مالیبو و بورلی هیلز بازسازی کردند، قصد دارند با خانه جدیدشان همین کار را انجام دهند. این منبع می گوید: “آنها واقعاً از ساخت و بازسازی خانه ها لذت می برند.”

گربر، که شرکت تفریحات شبانه  Gerber Group و خط تولید تکیلا Casamigos را با جورج کلونی و مایک ملدمن تاسیس کرد ، با این منطقه ارتباط دارد. 

کارلی کلوس و جارد کوشنر هم در این ماه یک ملک 8 خوابه 23.5 میلیون دلاری در North Bay خریداری کردند. از دیگر همسایگان این منطقه معتبر می توان به کریس بورچ ، بنیانگذار Tory Burch ، میکی درکسلر ، مدیر عامل سابق J Crew و باری اشترنلیشت ، میلیاردر اشاره کرد.

به تازگی میامی شاهد هجوم سلبریتی ها بوده است ، به طور اختصاصی در Page Six گزارش داده شده است که جارد کوشنر و ایوانکا ترامپ و جیزل بوندچن و تام بردی اخیراً در جزیره نزدیک، Indian Creek خانه خریدند ، جایی که به عنوان “پناهگاه میلیاردرها” شناخته می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا