سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

هالیت اوزگور ساری خبر بدی درباره سریال Gizli Saklı ( محرمانه ) داد!

مشخص شد که تصمیم نهایی برای سریال Gizli Saklı ( محرمانه) گرفته شده است که به عنوان یک سریال تابستانی از فاکس تی وی  و با بازی  سینم اونسال  و هالیت اوزگور ساری به نمایش درآمد.  هالیت اوزگور ساری بود که این خبر بد را داد. این بازیگر موفق با پیامی غم انگیز این تصمیم را اعلام کرد.

قسمت ششم سریال Gizli Saklı که عصر چهارشنبه روی پرده رفت منتشر شد. با این حال، رتبه بندی ها ناامید کننده  بود. با یک روند کاهشی در رتبه بندی، Gizli Saklı با امتیاز بسیار کمتر از میانگین در رتبه چهارم قرار گرفت. این وضعیت باعث شد تا بینندگان منتظر خبرهای بدی از  فاکس تی وی باشند.

در واقع، در پایان این انتظار، خبر بدی از  منتشر شد. این بازیگر موفق تصمیم نهایی درباره سریال را در حساب توییترش با این جملات به اشتراک گذاشت: «زیباترین پروانه ای که در زندگی ام دیده ام، #GizliSaklı. ما عاشق کارمان بودیم. شاد بودن را فراموش نکن و پروانه ها عمر کوتاهی دارند.»
این پست هالیت اوزگور ساری باعث تعجب هواداران او شد. اگرچه اوضاع چندان خوب نبود، اما تماشاگرانی که پیش‌بینی می‌کردند در نهایت این تصمیم گرفته شود، با اظهارنظرهای خود تعجبشان را  نشان دادند.

این سریال هرگز امتیاز مطلوب را کسب نکرد. حتی همکاری سینم اونسال  و هالیت اوزگور ساری هم نتوانست امتیاز خوبی برای Gizli Saklı کسب کند. به همین دلیل نام جوانی به نام سینم آکیول به جمع بازیگران سریال اضافه شد. با این حال، این تغییر  هم تفاوتی در رتبه بندی ایجاد نکرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا