سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکی

نازان کسال هنرپیشه پرکار در 6 سال اخیر بوده است!

نازان کسال هنرپیشه، نامیه که سهم زیادی در تولیداتی دارد که در آن بازی می کند و در انتقال احساسات شخصیت هایی که بازی می کند به مخاطب استاد است. نازان کسال که در تئاتر و مجموعه های تلویزیونی و سینما فعالیت داشته ، در سال های اخیر ترجیح داده در سریال های تلویزیونی حضور داشته باشد.

ارکال کسال، همسر نازان کسال، متولد 1969، هم بازیگر مشهوری هست. نازان کسال از دهه 90 یکی از نام های لاینفک سریال های تلویزیونی ترکیه بوده است.

نازال کسال که مدتیه ترجیح می دهد به جای سریال های تلویزیونی در سینما بازی کند، از سال 2017 جلوی دوربین رفته و در پروژه هایی یکی پس از دیگری شرکت می کند.
به لطف محبوبیت سریال Fazilet Hanım ve Kızları ( فضیلت خانم و دخترانش) و فروش فوق العاده آن در خارج از ترکیه، نازان کسال با شخصیت فضیلت  به نامی شناخته شده در سراسر جهان تبدیل شده است.

بعد از شخصیت حمیرا در سریال Halka (حلقه) که در TRT1 منتشر شد، این بازیگر نقش آسیه را در سریال تلویزیونی Çocuk (بچه) به تصویر کشید و سپس با شخصیت سودا در سریال تلویزیونی Bir Zamanlar Çukurova ( روزی روزگاری در چوکوروا) بازی کرد.

در این فصل هم این بازیگر چیره دست را که با شخصیت کنان در سریال اوغلوم (پسر من) تماشا کردیم، 6 ساله که بدون وقفه روی پرده تلویزیون رفته است. او در فصل جدید هم در سریالی متفاوت با طرفدارانش در تلویزیون دیدار خواهد کرد.
این بازیگر که تلویزیون را به پروژه های دیجیتال ترجیح می دهد، با سریال جدید شبکه فاکس تی وی به نام O Kız (دختر پولدار) بار دیگر استعدادهایش را به هواداران خود نشان خواهد داد.

نازان کسال را باز هم در نقشی تاثیرگذار در این سریال با بازی نام های مهمی چون آلینا بوز و هازال فیلیز کوچوکوسه تماشا می کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا