سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

هیجانی کاملاً جدید در انتظار مخاطبان سریال محکوم است که برای فصل دوم به سر صحنه فیلمبرداری بازگشته اند!

سریال محکوم  که با فصل اول تاثیر زیادی گذاشت، با فصل دومش دوباره روی شبکه فاکس می رود. به نظر می رسد داستان بسیار متفاوتی در فصل دوم در انتظار مخاطبان این سریال باشد.

سریال محکوم اقتباسی از سریال کره ای متهم بی گناه ،زمستان سال گذشته مانند بمبی وارد دنیای سریال های تلویزیونی شد. این سریال که با اپیزود اولش امتیاز بسیار خوبی دریافت کرد، با افزایش امتیاز در هفته های بعد در رتبه اول قرار گرفت.

با این حال، اوضاع برای سریال محکوم در پایان فصل خوب پیش نرفت. تماشاگران داستان را مضحک می دانستند که در رتبه بندی ها تاثیر گذاشت.

دلیل افت رتبه سریال محکوم به گفته مخاطبان، پایان داستان سریال اصلی بود. وقتی داستان سریال اصلی که در مجموع 18 قسمت داشت، به گفته مخاطبان به پایان رسید، فیلمنامه نویسان محکوم شروع به غافلگیر کردن با داستان کردند.

سریال محکوم که اونور تونا و اسماعیل حاجی اوغلو در آن  بازی فوق العاده ای داشتند برای فصل دوم روی صحنه رفت. در فصل دوم روند بسیار سختی هم در انتظار بازیگران و هم گروه فیلمنامه نویس است. چرا که در فصل جدید قراره سریال های بسیار قوی روی پرده بیایند.

بنابراین تخمین زده می شود که شخصیت های جدید و داستان های جدیدی در فیلمنامه وجود داشته باشد. بزرگترین سوال مورد توجه اینه که محکوم در فصل جدید در رتبه بندی چگونه عمل خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا