سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان اروپا

پینار دنیز وارد دوران سختی می شود! یک پروژه تمام شد، پروژه دیگری شروع شد!

پینار دنیز بازیگر معروف که فصل گذشته با سریال Yargı (قضاوت) در اکران کانال دی ظاهر شد، فصل پرکاری را پشت سر گذاشت.
این بازیگر علاوه بر مسئولیت نقش اول با کان اورگانجی‌اوغلو در سریال پرمخاطبی مانند Yargı، توافقات تبلیغاتی هم انجام داد. او همچنین جلوی لنز دروبین مجلات ظاهر شد و در رویدادهای مختلف شرکت کرد.

در همین حین، پینار دنیز یکی از سفیران برند دیزنی پلاس شد، پلتفرم دیجیتالی  که در 14 ژوئن افتتاح شد. این بازیگر در سریال Avcı (شکارچی)  که برای دیزنی پلاس فیلمبرداری شده بازی کرد


در حالی که بسیاری از همکاران او عکسهای تعطیلات خود را در حساب رسانه های اجتماعی  اشتراک گذاشتند، پینار دنیز در روزهای گرم تابستان سخت کار می کرد.

درباره سریال Yargı (قضاوت)  Sema Ergenekon فیلمنامه نویس قسمت اول فیلمنامه را به پایان رسانده اما هنوز فیلمبرداری شروع نشده است.

پینار دنیز هنوز سر صحنه سریال Avcı بود که جلسه ای با حضور کارگردان علی بیلگین برگزار شد و مقدمات فصل جدید آغاز شد. تماشاگران هم مشتاقانه منتظر زمان شروع فیلمبرداری سریال Yargı بودند.

در حال حاضر این بازیگر بار سنگینی را در زندگی حرفه ای اش تجربه می کند. او بدون استراحت از مجموعه ای به مجموعه دیگر می رود. طرفداران او همچنین از شلوغی و سخت کوشی این بازیگر آگاه هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا