سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپامصاحبه و گفتگو

شکیرا سکوتش در مورد جدایی از جرارد پیکه را می شکند، به شایعات نبرد حضانت پاسخ می دهد

شکیرا در حال شکستن سکوتش در مورد رابطه اش با جرارد پیکه سابق است.

این هنرمند 45 ساله و ستاره 35 ساله فوتبال پیکه، قبل از جداییشان در ژوئن 2022، 11 سال با هم بودند آنها دو فرزند دارند – پسران میلان 9 ساله و ساشا 7 ساله.  علت جداییشان خیانت پیکه به شکیرا بوده است

اکنون شکیرا به همه شایعات پرداخته  و حتی از او پرسیده شد که رابطه چگونه به پایان رسید.

وقتی از شکیرا پرسیده شد که در میان این جدایی وضعیت او چگونه است، شکیرا پاسخ داد: “اوه، صحبت کردن در مورد این مساله شخصی واقعاً سخته به خصوص که این اولین باره که من در مصاحبه ای به این وضعیت می پردازم. من ساکت مانده ام و فقط سعی کردم همه چیز را پردازش کنم. اوم، و بله، صحبت کردن در مورد آن سخته مخصوصاً به این دلیل که هنوز دارم آن را می گذرانم، و به این دلیل که در معرض دید عموم هستم و به این دلیل که جدایی ما  یک جدایی معمولی نیست. و بنابراین نه تنها برای من، بلکه برای فرزندانم هم سخت بوده است. فوق العاده سخت.»

او افزود: «پاپاراتزی‌ها در خارج از خانه، جلوی خانه‌ام، 24 ساعته، کمپ نشسته اند. و جایی نیست که بتوانم با بچه هایم از  دست آنها پنهان شوم، به جز خانه خودم. می دانید، ما نمی توانیم مانند یک خانواده معمولی در پارک قدم بزنیم یا بدون اینکه پاپاراتزی ما را دنبال کنند، بستنی بخوریم یا فعالیتی انجام دهیم. پس سخته و من سعی کردم این وضعیت را از دید بچه هایم پنهان کنم. من سعی می کنم این کار را انجام دهم و از آنها محافظت کنم، زیرا این ماموریت شماره یک من در زندگیه اما بعد در مدرسه چیزهایی را از دوستانشان می شنوند یا با اخبار ناخوشایند آنلاین مواجه می شوند و این آنها را تحت تأثیر قرار می دهد،

مجله ال از شکیرا پرسید: «به نظر می‌رسد که شما نمی‌خواستید رابطه‌تان به پایان برسد، و برای شما تعجب‌آور بود که این رابطه تمام شده است. چطور فهمیدی که دیگر قرار نیست با هم باشید؟»

او پاسخ داد: «من فکر می‌کنم که این جزئیات به نوعی برای به اشتراک گذاشتن خیلی خصوصی هستند، حداقل در همین لحظه – همه چیز بسیار  جدید است. فقط می توانم بگویم هر چه داشتم برای این رابطه و خانواده ام گذاشتم. قبل از اینکه بچه‌هایم مدرسه را شروع کنند، من واقعاً زندگی عشایری داشتم – تمام وجودم را به عنوان یک هنرمند زندگی کرده بودم، بدون وقفه سفر می‌کردم، به مکان‌های مختلف در سراسر جهان می‌رفتم، گردش می‌کردم،برنامه اجرا می کردم، تبلیغ می‌کردم، مدرسه می‌ساختم در کلمبیا، و در کشورهای مختلف جهان ضبط می کردم. حتی برای چند سال اول رابطه من با جرارد و زمانی که اولین پسرم، میلان را به دنیا آوردم. از 2 ماهگی همه جا با خودم می بردمش. حتی یادم می آید که مدام سر صحنه  The Voice به او شیر می دادم.

او ادامه داد: «وقتی میلان مدرسه را شروع کرد، در پایان سال 2014، می‌دانستم که سفرهای همیشگی و زندگی عشایری من باید تمام شود و حرفه‌ام باید در درجه دوم قرار گیرد. می‌دانستم که وقتی او مدرسه را شروع کرد، من باید ساکن بارسلونا می‌شدم،  و در کنار او و جرارد و سپس  ساشا بودم. به عنوان یک فوتبالیست، او می خواست فوتبال بازی کند و عناوین کسب کند و من باید از او حمایت می کردم. یعنی یکی از ما دو نفر باید فداکاری می کردیم، درسته؟ یا او قراردادش را با بارسلونا متوقف می‌کرد و با من به آمریکا می‌رفت، جایی که دوران حرفه‌ای منه، یا من باید به جای آن این کار را انجام می‌دادم.»

او افزود: «و بنابراین، یکی از آن دو باید آن تلاش و آن فداکاری را انجام می داد. و من این کار را کردم. من حرفه ام را در درجه دوم قرار دادم و به اسپانیا آمدم تا از او حمایت کنم تا بتواند فوتبال بازی کند و عناوین کسب کند. و این فداکاری عشق بود. به لطف آن، فرزندانم توانستند مادر در کنارشان  داشته باشند، و من این پیوند شگفت انگیز را با آنها دارم که ناگسستنی است و ما را حفظ می کند. میدونی همینه این تنها چیزی است که می توانم بگویم.»

شکیرا ادامه داد: “صرف نظر از اینکه اوضاع چگونه به پایان رسید یا من و جرارد به عنوان شریک سابق چه احساسی نسبت به یکدیگر داریم، او پدر فرزندان منه ما باید برای این دو پسر باورنکردنی کاری انجام دهیم، و من ایمان دارم که خواهیم فهمید که چه چیزی برای آینده آنها بهترینه رویاهای خودشان در زندگی. و من امیدوارم و قدردانی خواهم کرد که اگر فضایی برای انجام این کار به صورت خصوصی به ما داده شود.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا