سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

Home Economics: سریال کمدی ABC با بازی Topher Grace.

 

 
ABC از یک سریال تلویزیونی جدید  کمدی استقبال می کند. این شبکه بعد از سفارش سریال خلبان ،حالا سریال Home Economics را سفارش داده است. انتظار می رود که این سریال کمدی در بهار 2021 پخش شود.

توفر گریس در این سریال بازی خواهد کرد . موضوع این سریال در رابطه با سه خواهر و برادر خواهد بود که در بزرگسالی به موفقیت های بسیار متفاوتی رسیده اند. کیتلین مک گی ، جیمی تاترو ، کارلا سوزا و سشیر زاماتا ، شیلوه بیرمن ، جوردین کورت ، کلو جو رانتری و جکوبی سواین نیز در این فیلم بازی خواهند کرد.

 کمدی Home Economics توسط مایکل کلتون و جان ابود ساخته شد. آنها با توفر گریس ، اریک و کیم تانن باوم از شرکت Tannenbaum محصولات اجرایی را تولید خواهند کرد. جیسون وانگ Tannebaum به عنوان مدیر اجرایی تهیه کننده است.

داستان این کمدی از زندگی کلتون الهام گرفته شده است که بیش از 15 سال در هالیوود نویسنده و تهیه کننده بوده است. او و Aboud در کمدی هایی مانند بیمارستان کودکان و آلن گریگوری و همچنین فیلم پنگوئن های ماداگاسکار کار کرده اند.

ABC از طریق توییتر سفارش سریال Home Economics را اعلام کرد.

شما چی فکر میکنید؟ فکر می کنید مجموعه تلویزیونی Home Economy در ABC را بررسی خواهید کرد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا