سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جیلین اندرسون و پیتر مورگان خالق سریال تاج از هم جدا می شوند.

جیلین اندرسون و پیتر مورگان خالق The Crown از هم جدا میشوند.  

جیلین بازیگر 52 ساله که اخیراً در سریال محبوب نتفلیکس نقش مارگارت تاچر را بازی کرده از پیتر فیلمنامه نویس 57 ساله جدا شده است  این خبر E! News  در روز جمعه ، 18 دسامبر تأیید شد. این دو بیشتر از چهار سال با هم بودند. اندرسون و مورگان در مورد این جدایی توضیحی نداده اند.

جیلین متولد ایالات متحده ، که در انگلستان بزرگ شده و تقریباً 20 سال پیش به آنجا نقل مکان کرده است ، او دارای درجهٔ افتخاری «افسر رتبهٔ امپراتوری بریتانیا» و از چهره‌های مشهور هالیوود است. او که نویسنده و اکتیویست نیز هست بیشتر با نقش «مأمور اسکالی» در فیلم‌های پرونده‌های اکس و نیز نقش کارآگاه «استلا گیبسون» در مجموعه تلویزیونی سقوط شناخته می‌شود.  جیلین هیچ فرزندی از پیتر مورگان ندارد اما هم او و هم مورگان از روابط قبلیشان فرزند دارند.

اندرسون دو پسر 12 و 14 ساله با دوست پسر سابقش و تاجر مارک گریفیتس دارد. او همچنین از اولین ازدواجش که سه سال دوام داشت با کلاید کلوتز یک دختر 26 ساله دارد که به عنوان دستیار کارگردان هنری در سریال X-Files کار می کرد ، این سریال معروف به این بازیگر بود.

اندرسون ، بازیگر نقش Agent Dana Scully در سریال مشهور ، پیش از این نیز با جولیان اوزان ، مستندساز ازدواج کرده بود. آنها پس از دو سال در سال 2006 از هم جدا شدند.

مورگان در سال 1997 با لیلا شوارتزنبرگ متولد اتریش ، معروف به پرنسس آنا کارولینا زو شوارتزنبرگ ، ازدواج کرد و آنها پنج فرزند دارند. این زوج در سال 2014 از هم جدا شدند.

در فصل چهارم  The Crown ، اندرسون نقش تاچر ، اولین نخست وزیر زن پادشاه انگلستان را بازی کرد که به دلیل سخت گیری های سیاسی ، بانوی آهنین لقب گرفت. اندرسون و مورگان در مراسم اکران مجازی فیلم در ماه نوامبر با هم روی فرش قرمز رفتند که این آخرین حضور عمومی آنها باهم بود.

از زمان اکران سریال در سال 2016 ، جیلین برای اولین بار پیتر را در فیلم سالانه The Crown  همراهی می کند. در ژانویه گذشته ، اندرسون نیز در گلدن گلوب 2020 به مورگان پیوست.

انتظار نمی رود جیلین برای فصل بعدی به The Crown برگردد. مثل سه فصل قبلی سریال ، فصل پنجم بعد از یک پرش زمانی است و در این حالت ،تاچر دیگر قدرت را در دست نخواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا