سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جاستین بیبر از طرفدارانش می‌خواهد که بنجل های H&M را خریداری نکنند

جاستین بیبر از اینکه H&M  لباس هایی با اشعار و عکسهای او می فروشد ناراحته و می گوید که این برند از او برای استفاده از عکسش روی لباس هایشان اجازه نخواسته است.

ستاره پاپ کانادایی روز دوشنبه از استوری اینستاگرامش برای انتقاد استفاده کرد و لباس را “آشغال و بنجل” نامید.

بیبر با تشویق 270 میلیون فالورش به اجتناب از خرید آنها نوشت: «لباسهای H&M که از من ساختند بنجله و من آن را تأیید نکردم».من هیچ یک از لباسهای کالکشن H&M را تأیید نکردم.» او در اسلاید دیگری نوشت. “همه بدون اجازه و تایید من.”

بلومبرگ گزارش می دهد که لباس های کالکشن H&M  شامل تی شرت، گرمکن و هودی با چهره، مارک و اشعار بیبر است.

یکی از نمایندگان H&M ادعاهای بیبر را رد کرد و به CNN گفت: “همانند سایر محصولات و شراکت های دارای مجوز، H&M از رویه های تاییدیه پیروی کرد.”

با این حال، H&M به طور جداگانه اعلام کرد که محصولات مرتبط با بیبر را از فروش حذف کرده است و آنها دیگر در فروشگاه های آنلاین  در دسترس نیستند.

این اولین بار نیست که این برند با واکنش شدید یک سلبریتی م کانادایی مواجه می شود. در سال 2018، دویکند گفت که او دیگر با H&M کار نخواهد کرد، زیرا آنها در وب سایتشان  از عکس یک پسر جوان سیاه پوست استفاده کردند که یک هودی پوشیده بود که روی آن نوشته شده بود: «باحال ترین میمون در جنگل».

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا