سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

آریانا گرانده سال ها پس از حمله به منچستر همچنان هدایای کریسمسی را به بیماران کودک اهدا می کند

آریانا گرانده به مناسبت کریسمس هدایایی به بیمارستان‌های کودکان  منچستر اهدا کرد.

خواننده One Last Time از زمان حمله در منچستر آرنا در سال 2017 که در آن 22 نفر کشته شدند، رابطه ای طولانی با خیریه بیمارستان کودکان رویال منچستر داشته است.

روز دوشنبه، خیریه بیمارستان در رسانه های اجتماعی تصاویری از ده ها هدیه رنگارنگ زیر درخت کریسمس را به اشتراک گذاشت و از خواننده پاپ تشکر کرد.

تانیا حمید، مدیر موقت بنیاد خیریه منچستر تراست، در پست اینستاگرامی خود گفت: «خیلی شگفت‌انگیزه که آریانا بار دیگر اینقدر متفکر بوده و این کمک مالی ویژه را به خانواده بیمارستان‌های ما انجام داده است.

او افزود: “ما می دانیم که منچستر، و به ویژه بیمارستان کودکان رویال منچستر، جایگاه ویژه ای در قلب آریانا دارد.”

سال گذشته، این جوان 29 ساله 1000 هدیه به کودکانی در منچستر که در کریسمس بیمار بودند، هدیه داد و در سال 2020، به هر بیمار جوان در بیمارستان کودکان رویال منچستر و درمانگاه سلطنتی منچستر کوپن 100 پوندی (120.82 دلار) آمازون داد.

در طول پنج سال گذشته، گرانده روابط نزدیکش را با منچستر حفظ کرده است، حتی پس از کنسرت خیریه One Love Manchester که برای جمع آوری پول برای قربانیان حمله Arena چند هفته پس از بمب گذاری برگزار شد، به شهروند افتخاری تبدیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا