سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

آلیسون ویلیامز درباره دنباله «M3GAN» صحبت می‌کند

دنباله M3GAN در دست ساخت است!

این فیلم جدید بسیاری از بینندگان را هولناک و خوشحال می کند و در حال حاضر از انتظارات باکس آفیس فراتر رفته و نظر منتقدان را جلب کرده است.

آلیسون ویلیامز که نقش جما را بازی می کند، حالا  در مورد افکارش درباره دنباله فیلم و آنچه در مورد ساخت فیلم اصلی فکر می کرد صحبت می کند.

او به Variety گفت: ” بسیاری از کارهایی که ما انجام می دهیم در خدمت افرادیه که آن را تماشا می کنند. بنابراین فکر می‌کنم این ایده که مردم بیشتر می‌خواهند و می‌توانند ارائه دهند، فوق‌العاده است.»

من خیلی خوشحالم که همه چیز خوب پیش رفت، از پخش تریلر و اینکه مردم واقعاً او را در آغوش گرفتند، مردمی که بیرون رفتند و از فیلم حمایت کردند و آن را دیدند و با دوستانشان برگشتند، سپاسگزارم. این واقعیت که آنها بیشتر می خواهند بسیار عالی است. واقعاً جالب خواهد بود اگر روی آن کار کنیم، بفهمیم که چگونه می‌توانیم آن را در حد انتظارات  نگه داریم و در عین حال دلایلی را که مردم در ابتدا بیشتر می‌خواهند ارائه دهیم”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا