سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

سریال Hayatımın Şansı به پایان رسید! سریال های Dokuz Oğuz و Taçsız Prenses در شرایط سختی قرار دارند!

پروژه های جدید سریال های تلویزیونی ترکی اخیرا یکی پس از دیگری از فاکس تی وی شروع می شود و یکی از آنها Adım Farah (اسم من فرح است) هست. این سریال با بازی دمت اوزدمیر و انگین آکیورک  همچنان در رتبه بندی نتایج خوبی کسب می کند، اما مشکلات سریال های دیگر این کانال افزایش می یابد.

متاسفانه سریال Hayatımın Shansı ( شانس زندگی من ) که با ادعای بزرگ از شبکه فاکس تی وی پخش می شود، در روز جمعه 19 اسفندماه با نهمین قسمتش برای آخرین بار با مخاطبان روبرو شد.

بسیاری از بینندگان از خداحافظی زودهنگام Hayatımın Şansı، یک داستان درام با بازی شیفانور گول و آلیکان یوچسوی، غمگین شدند. با این حال، رتبه بندی سریال چندان خوب نبود و فاکس تی وی این پروژه را لغو کرد زیرا نمی خواست آسیبی به آن وارد کند.

2 سریال دیگر وجود دارد که در فاکس تی وی مشکل دارند. یکی از این سریال ها Taçsız Prenses (شاهزاده بدون تاج و تخت) است که سه شنبه عصر پخش می شود و دیگری سریال  Dokuz Oğuz است که عصر شنبه روی پرده می رود. امتیازات هر دو سریال کمتر از حد انتظار است.

سریال The Taçsız Prenses که طرفداران اسماعیل حاجی اوغلو با اشتیاق فراوان آن را تماشا می کنند، یک داستان درام قدرتمند و متفاوت است.

با این حال، امتیاز سریالی که نتوانست بیننده کافی جمع کند، چندان خوب نیست. سمیه آیدوغان  با سریال Duy Beni ( من را بشنو) به محبوبیت زیادی دست یافت.

از طرف دیگر، Dokuz Oğuz به عنوان یک سریال سرباز پخش شد که کوبیلای آکا و یاسمین آلن را در نقش های اصلی گرد هم آورد.

ریتینگ پایین Dokuz Oğuz که شبیه سریال سربازی به نام Savaşçı است که  فاکس تی وی  5 فصل پیش از آن پخش کرده بود، محیط آزاردهنده ای را ایجاد کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا