سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

ییگیت کوچاک هم مانند سریال Kardeşlerim روی همین هدف متمرکز شده است!

ییگیت کوچاک که با شخصیت عمر در سریال Kardeşlerim (خواهران و برادران ) توجه زیادی را به خودش جلب کرد، در اولین نمایش تئاتر کوهیلان اظهارات قابل توجهی کرد.
این بازیگر جوان با بیان اینکه در رشته تئاتر هم فعالیت می کند، گفت: به خاطر کارم نمی توانم بروم، البته بعد از مدتی تئاتر کار خواهم کرد.

در اسپانیا سریال Kardeşlerim توجه زیادی را به خود جلب کرده است. این موفقیت بزرگ سریال Kardeşlerim که به میلیون ها نفر به زبان های مختلف و کشورهای مختلف رسید، راه را برای بازیگران جوان هم هموار کرد.

ییگیت کوچاک که یکی از نام هاییه که، برای دیدار با مطبوعات و هواداران اسپانیایی به مادرید می رود.

او با یادآوری علاقه زیاد بازیگران ترک به اسپانیا، از این وضعیت ابراز افتخار کرد.
این بازیگر گفت: «من چیزی جز غرور نمی‌توانم احساس کنم. این یک چیز بسیار خوشحال کننده است. البته من دوست دارم چنین علاقه ای را ببینم. من می خواهم یک بازیگر بین المللی باشم. این هدف منه، من می خواهم بتوانم به زبان های مختلف و در کشورهای مختلف تجارت کنم.

مانند بسیاری از بازیگران ترک، هدف ییگیت کوچاک گسترش حرفه اش در خارج از ترکیه است. او توضیح داد که به پیشرفت شخصی خودش هم اهمیت می دهد. این بازیگر همچنین توضیح داد که یادگیری زبان اسپانیایی را برای رسیدن به هدف خود برای رسیدن به یک حرفه در اسپانیا آغاز کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا