اخباراخبار رسانه و تلویزیوناخبار مشاهیر ترکیدسته‌بندی نشده

سریال «سه خواهر» در صدر ریتینگ قرار گرفت

سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد

سریال «سه خواهر»، کانال D که اقتباسی از رمان پرفروش«ایکل آیدین» به تهیه کنندگی «پروسس فیلم» و تهیه کنندگی «علی گوندوگدو» و «اینجی گوندوگدو » با پخش چهل و ششمین قسمت خود در روز سه شنبه 18 آوریل، در صدر قرار گرفت.

قسمت 46 سریال Üç Kız Kardeş که از پیوندهای خانواده و برادری می گوید، با 5.04 امتیاز و 13.86 درصد بیننده درهمه مخاطبین ، پربیننده ترین سریال تلویزیونی روز سه شنبه بود.

اما آنچه در قسمت بعدی خواهید دید:

روابط بین تورکان و سامر دوباره قطع می شود. روچهان می گوید که با وجود همه چیز در کنار تورکان خواهد بود. از طرف دیگر نسرین از اینکه دخترش باردار است و به تنهایی برای زندگی خود می جنگد ناراحت است. از طرفی بین دریا و دونن فاصله افتاده است.

سریال (سه خواهر) که به کارگردانی (ادا تکسوز) و فیلمنامه نویسی (سوگی ییلماز) و(نیلوفر اوزکلیک) نوشته شده است. و بازیگرانی همچون رها اوزجان، ایکلال آیدین، برکر گوون، اوزگو کایا، آلمیلا آدا، ملیسا بربراوغلو، ودا یورتسور، تایفون ارسلان، بنیان دونمز، نازلی سنم اونال، مورات چیداملی، وورال شاهانوغلو، هاکان آتالای،املیچ و… در آن نقش آفرینی می‌کنند، هر سه شنبه ساعت 20:00 روی آنتن کانال دی می‌رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا