سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

سریال Akif با 13 قسمت با بازی اوزگه بوراک ، فکرت کوشکان و ارتان سابان در راه است

شمارش معکوس برای سریال تلویزیونی «آکیف» آغاز شده است، سریالی  که رایف اینان و اوغور اوزونوک روی صندلی تهیه‌کنندگی می‌نشینند.

این سریال که زندگی مهمت آکیف ارسوی شاعر بزرگ ترکیه را روایت می کند به زودی از پلتفرم دیجیتال TRT پخش خواهد شد. این پروژه با بازی اوزگه بوراک ، فکرت کوشکان و ارتان سابان  در 13 قسمت خواهد بود.

رایف اینان با بیان نظراتش در مورد این سریال گفت: “ما برای ارائه این پروژه هیجان زده هستیم که روح آن دوره را منعکس می کند و همچنین زندگی مهمت آکیف ارسوی، شاعر سرود ملی ما را به نمایش می گذارد. انتقال زندگی چنین شخصیت مهمی و گرد هم آوردن هنرمندان ارزشمند در همین سریال باعث افتخار است. ما مشتاقانه منتظر روزی هستیم که با هیجان در مقابل تماشاگران باشیم. امیدواریم از مخاطبان هم رتبه  کامل بگیریم.»

این مینی سریال متشکل از 13 قسمت که فیلمبرداری آن توسط Kirli Kedi Yapım به پایان رسید، زندگی مهمت آکیف ارسوی، شاعر سرود ملی، بین سال های 1913 و 1924 را به نمایش می گذارد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا