سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

تریلر فیلم Bawaal ( هیاهو) : وارون داوان و جانوی کاپور می‌جنگند

تریلر فیلم Bawaal ( هیاهو ) به کارگردانی نیتیش تیواری منتشر شد. در این فیلم وارون داوان و جانوی کاپور در نقش های اصلی حضور دارند.

از «کفاره» در سال 2007 تا «آنجا که دست‌ها لمس می‌کنند» در سال 2018، هیچ کمبودی در درام‌های رمانتیک هالیوود که در جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد وجود ندارد. با این حال، تنها تعداد انگشت شماری از فیلم‌های هندی وجود دارند که این موضوع را بررسی کرده‌اند. کارگردان نیتیش تیواری بخشی از تاریخ جنگ جهانی دوم را در داستان عشقی آینده خود «Bawaal» اضافه کرده است.

این فیلم درباره شخصیت یک معلم تاریخ از لاکنو هست که قبل جنگ جهانی دوم به اروپا می‌رود تا جنگ درون خود را کشف کند.

تریلر با معرفی شخصیت وارون داوان آجی دیکسیت با نام Ajju Bhaiya شروع می شود. او یک معلم تاریخ در لاکنو است که یک تصویر عمومی جعلی از خودش ایجاد کرده است و آن را خیلی عزیز می داند.

به خاطر تصویر جعلی اوست که با وجود بی کفایتی در کارش، از سوی مدیر مدرسه مورد احترام قرار می گیرد. در ادامه او با نیشا (جانوی کاپور) زیبا و دوست داشتنی آشنا می شود که می تواند بیشتر به تقویت وجهه او کمک کند. این دو به سرعت عقد می‌کنند و برای سفر به اروپا حرکت می‌کنند.

در سفر آنها، آجی سعی می کند خرد دنیویش را به نیشا منتقل کند، با اعتماد به نفس بیش از حد عمل می کند و سعی می کند او را مطابق با دید خود تغییر دهد. با این حال، وقتی این زوج به آلمان می‌رسند و مسیر جنگ جهانی دوم را آغاز می‌کنند، روایت به سمت تاریکی می‌رود.

این تریلر نماهایی از صحنه های زمان جنگ را ارائه می دهد و درگیری بین آجی و نیشا را بیشتر آشکار می کند. ناامیدی آجی از همسرش آشکار می شود و او را به دلیل تمرکز بر روی تصویر خود متهم می کند که «خودخواه» است. شعار اینه که «هر داستان عشقی جنگ خودش را دارد» که بر موضوع اصلی جنگ‌های داخلی فیلم تأکید می‌کند.

اولین اکران آن در آمازون پرایم ویدیو در 21 جولای خواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا