سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد

خواننده معروف Gülşen فرزندش را بدنیا آورد

به گزارش نسیم ورد؛

خواننده معروف Gülşen چهل ساله دیروز پسرش را به دنیا آورد.

Gülşen و همسرش Ozan Çolakoğlu اسم پسرشان که بدنیا آمده، را ‘Azur Benan’ ( آزور بنان ) نامگذاری کردند و برای تامین آینده فرزندشان حساب یک میلیون دلاری به نام او افتتاح کردند.

2_hd1

خواننده معروف Gülşen و Ozan Çolakoğlu ماه ژوئن سال گذشته در بارسلونا ازدواج کرده بودند.

خواننده معروف Gülşen و Ozan Çolakoğlu که پسرشان را در یک بیمارستان خصوصی به دنیا آوردند اسم ‘Azur Benan’ ( آزور بنان ) را به او دادند.

7_hd1

خواننده معروف Gülşen و Ozan Çolakoğlu که برای تامین آینده فرزندشان حساب یک میلیون دلاری به نام او افتتاح کردند خاطر نشان کردند که وضعیت سلامتی پسرشان که با وزن یک و نیم کیلو به دنیا آمده، خیلی خوب است.

4_hd1

Ozan Çolakoğlu همسر خواننده معروف Gülşen که در اتاق زایمان کنار همسرش بود با اشک شوق تو چشمانش خاطر نشان کرد که فرزندمان به هردوی ما شباهت دارد و گفت پدر شدن حس خیلی خوبی است.

Ozan Çolakoğlu گفت که اسم بنان را Gülşen به پسرش داده و اسم آرزو را من به پسرم دادم که اسمی است که خیلی دوست دارم و این را افزود که میخاهم یک آهنگ برای او درست گنم و آرزو میکنم که فرزند مفیدی برای مملکت و پدر و مادرش باشد.

Ozan Çolakoğlu که در اتاق زایمان کنار همسرش بود و خیلی خوشحال بود، بسته های نقل و نبات که اسم پسرش بر روی آن نوشته بود را بین خبرنگاران پخش کرد.

12_hd1

نسیم ورد

جهت عضویت در کانال تلگرام نسیم ورد کلیک کنید

.
.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
موبایلتو شارژ کن