سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

حضور بازیگر سریال Teen Wolf در سریال کمدی Now Apocalypse

این سریال سورئال داستان Ulysses و دوستانش Carly، Ford و Severine را روایت می کند که در لس آنجلس به دنبال کسب عشق و شهرت هستند. در حین رفتن به قرارهای عاشقانه در اپلیکیشن های دوست یابی، Ulysses به دلیل خواب های پیشگویانه ای که دارد دچار مشکلات فراوانی می شود و به فکر فرو می رود که آیا توطئه ای تاریک و شیطانی در جریان است، یا اینکه او بیش از حد موادمخدر مصرف می کند؟

gallery-1441985037-teen-wolf-season-3-scott

Posey در نقش Gabriel شخصیتی کاریزماتیک و مرموز ظاهر می شود که در اپلیکیشن دوست یابی به Ulysses پیشنهاد می شود. در حین قرار اول، آن ها به سختی می توانند خود را کنترل کنند.

در این سریال همچنین Avan Jogia, Kelli Berglund, Beau Mirchoff و Roxane Mesquida نقش آفرینی می کنند.

Posey قبلا نقش اصلی سریال Teen Wolf از شبکه ی MTV را بازی کرده بود که آخرین قسمتش سپتامبر ۲۰۱۷ پخش شد. او به تازگی نیز به سریال Jane the Vir.gin شبکه ی CW و فصل سوم سریال Scream شبکه ی MTV پیوسته است. او همچنین اخیرا در فیلم های Truth or Dare و کمدی Yoga Hosers ساخته ی Kevin Smith حضور داشته است. او قبلا هم در فیلم های Scary Movie 5 و White Frog نقش آفرینی کرده بود.

شبکه ی Starz فعلا سفارش ساخت یک فصل ۱۰ قسمتی برای این سریال داده است. همه ی ۱۰ قسمت توسط Karley Sciortino نوشته شده اند. سازنده و تهیه کننده های این سریال Gregg Araki و Steven Soderbergh هستند. Soderbergh قبلا هم با این شبکه همکاری داشته و وظیفه ی تهیه کنندگی The Girlf.riend Experience را برای این شبکه به عهده داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا