سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

شبکه‌ی فاکس سریالی براساس The Property Brothers می‌سازد

شبکه ی فاکس (Fox) در حال آماده‌سازی یک سریال کمدی براساس زندگی جاناتان و درو اسکات (Jonathan And Drew Scott) ملقب به برادران پراپرتی (The Property Brothers) است. این سریال It Takes Two نام خواهد گرفت و زندگی این دو برادر دوقلوی همسانِ کارآفرین را دنبال خواهد کرد که در کسب و کار مستغلات به یکدیگر می‌پیوندند چراکه پی می‌برند که در کنار هم بسیار نیرومندتر هستند.

property-brothers-slice

این دو برادر از طریق سریال بسیار محبوب خود به نام The Property Brothers محصول شبکه‌ی HGTV به شهرت رسیدند، سریالی که چندین اسپین‌آف نظیر Brother Vs Brother «برادر علیه برادر» و Property Brothers: At Home بر آن ساخته شد.

فیلمنامه‌ی سریال It Takes Two توسط جان و جاش سیلبرمن (Jon And Josh Silberman) نوشته می‌شود که پیش از این در سریال It’s Always Sunny In Philadelphia کار کرده‌اند. هنوز مشخص نیست که لحن این سریال چگونه خواهد بود.

برادران اسکات این سریال را به همراه کیم و اریک تننباوم (Kim And Eric Tannenbaum) تهیه خواهند کرد و آستین وینسبرگ (Austin Winsberg) و جیسون وانگ (Jason Wang) نیز تهیه‌کنندگی اجرایی این پروژه را بر عهده خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا