سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار اجتماعیاخبار استانها

تعطیلی معادن شن و ماسه استان تهران در پی آلودگی هوا

57372472

در پی آلودگی هوا تعطیلی معادن شن و ماسه تا برقراری شرایط مطلوب جوی یکی از مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوا بود که در این راستا فعالیت تمامی معادن شن و ماسه استان تهران از امروز تعطیل شد.

ایوب زارع رییس اداره محیط زیست شهرستان رباط کریم در گفت‌و گو با ایسنا، درباره تعطیلی معادن شن و ماسه در این شهرستان،‌ گفت: هنگامی که نامه توقف فعالیت معادن شن و ماسه از اداره کل محیط زیست استان تهران دریافت شد هم به صورت مکاتبه‌ای و هم به صورت تلفنی به کلیه واحدهای شن و ماسه رباط‌کریم توقف فعالیت را ابلاغ کردیم.

وی ادامه داد: واحدهای شن و ماسه شهرستان رباط کریم اکثرا به دلیل رکود اقتصادی تعطیل هستند ولی احتمال فعالیت آنها در بعضی مواقع وجود دارد. بنابراین ما در ابلاغیه خود تاکید کردیم تا مناسب شدن اوضاع جوی از هرگونه فعالیت خودداری کنند.

محمد فریدی رییس اداره محیط زیست شهرستان فیروزکوه نیز در این باره، گفت: دستور توقف فعالیت معدن شن و ماسه به کلیه واحدها ابلاغ شده و اگر از این دستور تخطی کنند با آنان برخورد قانونی خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا