سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
مجله سریال و تلویزیون
موضوعات داغ

تصاویر جدیدی از قسمت دوم فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones منتشر شد!

[ad_1]

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده، شبکه HBO تصاویر جدیدی از قسمت دوم فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) منتشر کرد که ما اون رو براتون آماده کردیم و در انتهای پست می تونید این تصاویر رو مشاهده کنید. چند روز پیش بالاخره بالاخره بعد از گذشت چیزی حدود دو سال شبکه HBO اولین قسمت از فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones را پخش کرد. باورش سخته که فقط ۶ قسمت از این سریال باقی مانده است اما به قول جان اسنو «کافی نیست، ولی این تمام چیزیه که ما داریم».

شبکه HBO عنوان قسمت اول را تا زمانی که رو آنتن رفت، منتشر نکرده بود، پس از پخش قسمت اول ما متوجه شدیم که عنوان قسمت اول از فصل هشتم Winterfell (وینترفل) نام دارد. همچنین ما به طور رسمی عنوان قسمت های دیگر را هم نمیدانیم و باید صب کرد تا دید عنوان قسمت ها چه خواهد بود. به نظر می رسد عنوان قسمت های فصل هشتم به نوعی سریال را اسپویل می کنند و به همین دلیل است که HBO تا زمان پخش هر قسمت عنوان آن را اعلام نمی کند. ما می دونیم که دو قسمت ابتدایی فصل هشتم، کوتاه تر از بقیه قسمت ها خواهد بود.

ولی قسمت سوم از فصل هشتم مدت زمانش ۱ ساعت و ۲۳ دقیقه یا ۸۳ دقیقه خواهد بود. این مدت زمان طولانی به دلیل رخ دادن جنگ اصلی یعنی جنگ ارتش مردگان با وینترفل که طبق شایعات و اسناد لو رفته عنوان قسمت سوم از فصل هشتم The Battle of Winterfell (جنگ وینترفل) خواهد بود. در این قسمت ما شاهد جنگی هستیم که فیلمبرداری آن ماه ها به طول انجامید. طبق گفته برخی از بازیگران سریال، قسمت The Battle of Bastards (جنگ حرامزادگان) در برابر جنگ قسمت سوم از فصل هشتم یه شوخی مسخره به حساب میاد و ما باید منتظر یک قسمت شاهکار دیگر از سوی Game of Thrones باشیم. در ادامه می توانید ۱۴ تصویر جدید منتشر شده از قسمت دوم از فصل هشتم سریال Game of Thrones را مشاهده نمایید.

 

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا