سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان ترکیه

Jillian Michaels فاش کرد که به بیماری کرونا مبتلا شده و در مورد خطرات حضور در سالن ورزشی هشدار می دهد.

جیلیان مایکلز ، ستاره برنامه بزرگترین بازنده فاش کرد که به ویروس کرونا در اوایل تابستان مبتلا شد او به مردم هشدار داد که به باشگاههای ورزشی عمومی نروند.

مایکلز روز سه شنبه در مصاحبه ای با لیز کلمن ، مجری برنامه فاکس بیزینس صحبت کرد و اعتراف کرد که بیمار شده است.

در حالیکه NYC در حال آماده سازی مجدد سالن های ورزشی اش است، به بینندگان گفت: “اگر از کرونا می ترسید ، نباید به باشگاه بروید. و من در واقع کسی هستم که رعایت نمی کردم ، حتی در مورد این موضوع به طور عمومی صحبتی نکرده ام و چند هفته پیش از یکی از دوستان بسیار نزدیکم کرونا گرفتم “

او گفت: “من خوشبختانه  به سلامت بیماری را پشت سر گذاشتم و خیلی سریع تونستم خوب شم ولی همانطور که می دانیم همه آنقدر خوش شانس نیستند.

و تنها چیزی که می توانم به شما بگویم این است که اگر از مبتلا شدن به کرونا می ترسید ، یک سالن ورزشی عمومی احتمالاً محلی است که در آن مبتلا خواهید شد. خیلی دوست دارم به شما بگویم که اینطور نیست ، اما واقعیت این بود که من ماسکم را برای مدت یک ساعت درکنار یکی از بهترین دوستانم که آرایشگر است و موهایم را درست میکرد درآوردم.”

“این خیلی ساده است. بنابراین اگر شما ماسک نزنید و شخص دیگری هم ماسک نزند مبتلا به کرونا میشوید و هیچ راهی ندارد اتفاقاً ، من تا شش روز نمی دانستم که کرونا دارم  و دوستم هم  فکر نمیکرد که او آن را به من انتقال داده . 

فرماندار کوومو اعلام کرد که تمام ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام می توانند تا 2 سپتامبر افتتاح شوند ، اما کلاس های تناسب اندام داخل سالن ممکنه به تأخیر بیفتد. او گفت: سالن های ورزشی موظف هستند با ظرفیت 33 درصد فعالیت کنند و از پروتکل های ایمنی و بهداشتی ، از جمله ماسک در همه زمان ها پیروی کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا