سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
پیشخوان اروپادانستنی و اطلاعات عمومیمجله خانواده

مراقبت از کودکان در برابر COVID-19.

با اینکه بیماری COVID-19 ادامه دارد ، بسیاری از والدین و معلمان این سوال برایشان پیش می آید که چگونه با کودکان در مورد تأثیر این ویروس در حال پیشرفت به روشی صحبت کنند که باعث قوت قلب آنها شود و آنها را بیش از اندازه نگران نکند.

هیچ روش درست یا غلطی برای صحبت با کودکان در مورد چنین موارد اضطراری وجود ندارد.مدارس در جنوب فلوریدا تصمیم می گیرند، که برای کودکنشان کلاسهای حضوری و مجازی یا ترکیبی از آن را دنبال کنند .

همینطور فعالیت های کم خطر را که کودکان می توانند در داخل خانه انجام دهند را در نظر بگیرید تا احساس آرامش را برای آنها فراهم می کند . وقتتان را برای مراقبت از آنها، با فریب دادنشان یا به سادگی حرف زدن با آنها اختصاص دهید تا از سلامتی آنها از نظر روحی و عاطفی بیشتر حمایت کنید.
به آنها بیاموزید که چگونه خطر ابتلا به COVID-19 را در بیرون از خانه به حداقل برسانید. والدین و مربیان، در آموزش شستن دست به کودکان نقش اساسی دارند.وقتیکه بزرگسالان دستانشان را به طور مداوم بشورند، احتمالاً کودکان نیز از این الگو پیروی می کنند.
وقت بگذارید و از کودکتان بپرسید که چگونه این مدت قرنطینه را تجربه می کنند. بپرسید برای کمک به آنها در ارتباط اجتماعی چه نقشی میتوانید داشته باشید.

علائم استرسی یا تغییرات رفتاری را کنترل کنید. در نظر بگیرید که کودکان و نوجوانان از نظر نیازهایشان متفاوت هستند. مراقب، نگرانی یا ناراحتی بیش از حد ، عادات غذایی نادرست یا خوابیدن و مشکل در توجه و تمرکز باشید.
روانشناسان Care Resource ،یک جلسه آنلاین با عنوان “برنامه والدین” را برای مراقبت از کودکان تا 12 سال برگزار می کند. این جلسات بدون هزینه است و برای برقراری یک رابطه نزدیکتر بین والدین و کودک بر اساس ارتباط قوی و احترام متقابل بین آنها متمرکز است ، که در این مدت تاثیر گذار است.

هر چهارشنبه ساعت 3:30 بعد از ظهر ، والدین می توانند به متخصصان روانشناس در Zoom بپیوندند تا در مورد چگونگی تعریف و تمجید از فرزندان ، درک احساسات آنها به همراه مراقبت از خودشان به عنوان والدین بحث کنند. از خطرات برای سلامتی غافل نشوید. امسال بیش از هر زمان دیگری ، واکسیناسیون مجدد برای مدرسه ضروری است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا