سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیمجله سریال و تلویزیون

Bargain Mansions:شبکه HGTV قسمت های جدید این سریال را با حضور Tamara Day سفارش می دهد..

قسمت های بیشتری از سریال Bargain Mansions در حال ساخت است.

شبکه HGTV شش قسمت دیگر از این سریال را سفارش داده که Tamara Day در آن بازی می کند. پخش این قسمت ها از ماه نوامبر از کانال کابلی شروع می شود.

HGTV در بیانیه مطبوعاتی اطلاعات بیشتری در مورد این سریال داد:

“سریال Bargain Mansions ، با بازی Tamara Day، رتبه بندی خوبی برای HGTV داشته که این شبکه 6 قسمت یک ساعته دیگر را برای فصل سوم این سریال انتخاب کرده است. تا به امروز ، فصل سوم این سریال بالاترین رتبه را  بین فصلهایش دارد ، با توجه به جذب 17.6 میلیون بیننده و به طور مداوم به عنوان 10 برنامه برتر کابلی در سه شنبه ،ساعت 9-10 شب است و دربازه زمانی بین P25-54 ، W25-54 ، M25-54 ،   P25-54 ،  W25-54 و  M25-54.

این مجموعه  مستقر در کانزاس سیتی است داستان یک مادر پر مشغله که 4 فرزند دارد ، و طراح و علاقه مند به مرمت است و او خانه هایی فرسوده را که خیلی ارزان هستند خریداری می کند و آنها را به خانه ای نو برای خانواده ها تبدیل می کند.

در طول هر نوسازی ، تامارا در کنار پدر و مربی اش ، دقت میکند و  مطمئن میشود که ویژگی های تاریخی و جذابیت معماری منحصر به فرد خانه ها دست نخورده باقی مانده و در عین حال چیدمان ها را به روز می کند ، وسایل را به روز می کند و امکانات لوکس را اضافه می کند. قسمت های جدید Bargain Mansions قرار است در نوامبر سال 2020 اکران شود. “

شما چی فکر میکنید؟ آیا شما طرفدار Bargain Mansions در HGTV هستید؟ آیا قسمت های جدید را تماشا خواهید کرد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا