سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار اجتماعیاخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

بیلی الیش پخش زنده ‘Where Do We Go? را اعلام کرد.

بیلی ایلیش  اعلام کرده است که یک برنامه زنده برای 24 اکتبر اجرا می کند. 

سوپراستار پاپ مجبور شد تاریخ های باقی مانده از ‘Where Do We Go تور جهانی اش را به دلیل همه گیری COVID-19 در ماه مه کنسل کند ، اما او اواخر این ماه یک برنامه ویژه مجازی برای طرفداران در نظر گرفته است.

در کنار یک پوستر برای برنامه ، ایلیش در اینستاگرام نوشت: “اجرای من را از دست ندید، من 24 اکتبر یک پخش زنده دارم و بی صبرانه منتظر آن هستم. بلیط های خود را همین حالا تهیه کنید!”

 این برنامه که تا 24 ساعت هم قابل مشاهده و دسترسی هست  30 دلار (23 پوند) هزینه دارد. 

در همین حال ، بیلی یک مستند دارد که در فوریه سال آینده اکران می شود. 

او در ماه سپتامبر اعلام کرد که “Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” به زودی به اپل تی وی + و سینماها می آید.

این خواننده 18 ساله قبل از این اعتراف کرد که در مورد پخش مستندش “وحشت زده ” است. او در مورد این مستند گفت: “من هیچ بخشی از آن را ندیده ام و بسیار وحشت زده ام. آنها از ژوئیه 2018 درحال فیلمبرداری هستند. “

در حالی که انتظار می رود این مستند به شهرت او بپردازد اما بعید است که از زندگی عاشقانه او صحبتی شود ، خواننده دوست دارد حریم خصوصی اش را حفظ کند.

او گفت: “من قطعاً می خواهم [روابط] را خصوصی نگه دارم. من روابطی داشته ام و آنها را خصوصی نگه داشته ام. من به افرادی که روابطشان را عمومی کرده اند فکر می کنم و وقتی آنها از هم جدا می شوند همه درباره آنها صحبت می کنند و می گویند وای چرا اینجوری شد و …..

بیلی ایلیش به یک دوره از سالهای نوجوانی اش اشاره کرد که هر روز  گریه می کرد .

او گفت: “یک دوره زمانی بود که من هر روز  گریه می کردم ، زمانی که من  13 ، 14 ، 15 ساله بودم. هر روز گریه می کردم. اما در 17،18 سالگی به سختی گریه کردم. افتخار می کنم که بگویم دیگر به سختی گریه می کنم و این یک چیزی است که بر آن غلبه کرده ام.”

“این یک موفقیت بزرگ است. نه اینکه گریه کردن اشکال دارد ، اما این که گریه نمی کنم  چیز خوبی است که به من در زندگی احساس خوشبختی و خوشحالی می دهد و دیگر نمی خواهم گریه کنم. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا