سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر

کانیه وست به صحبت جنیفر آنیستون که گفت به کانیه رای ندهید واکنش نشان داد.

بعد از اینکه جنیفر آنیستون ستاره سابق “Friends” به طرفدارانش گفت که به کانیه وست رأی ندهند ، وست واکنش نشان داد.

در اوایل این ماه ، وست رپر 43 ساله از طرفدارانش خواست  که در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ، به او  رأی بدهند ، اما آنیستون جو بایدن را تأیید کرد و از مردم خواست که به بایدن رای بدهند نه به کانیه وست.

آنیستون ، 51 ساله ، در آن زمان گفت:  “این قضیه  در مورد آینده این کشور و جهان است. به حقوق برابر بشر ، به عشق ، و به نجابت رای دهید.با تمسخر: رای دادن به کانیه خنده دار نیست!!!. من نمی دانم دیگه چجوری بگم،لطفا مسوولیت پذیر باشید.”

همسر کیم کارداشیان ، که اوایل این ماه از اولین تبلیغات انتخاباتی خودش در سال 2020 رونمایی کرد ، عکسی از مقاله Vanity Fair با عنوان “جنیفر آنیستون از جو بایدن حمایت می کند و به هواداران می گوید:” رای دادن به کانیه خنده دار نیست “را منتشر کرد.”.

ظاهراً وست به مصاحبه سه ساعته اخیرش با روگان به”The Joe Rogan Experience,”” اشاره داشت ، جایی که او در مورد همه چیز ، از رقابت انتخاباتی ریاست جمهوری تا ویروس کرونا صحبت کرد.

او اخیراً به روگان گفت: “افرادی هستند که به من می گویند:” خوب ، موسیقی بهتره  تاثیر گذاریش از سیاست بهتره  یا سلبریتی ها  تأثیرگذارترند. ” ” مثل اینکه من یک کشیش در یک کلیسای 100000 نفری باشم ، اما بعدش من یک کاپیتان ، یک ملوان باشم ، بگم :” من  ملواناین کشتی  1000 نفره هستم و   خدا مرا به این سمت فرا می خواند. “

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا