سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جیسون موموآ فاش کرد که پس از کشته شدن شخصیتش در بازی تاج و تخت کاملا در بدهکاری بود.

بدون شک بازی تاج و تخت موفق ترین سریال تلویزیونی دهه گذشته است. این سریال رکورد Emmy را با به دست آوردن 32 نامزد برای آخرین بار ، که بیشترین تعداد در طول یک فصل است ، شکست. در مراسم Emmy 2019 ، تاج و تخت جایزه سریال درام برجسته را به خانه برد و 11 جام دیگر به دست آورد.

با این حال ، بازیگر فصل یک جیسون موموآ سود چندانی از بازی در سریال تاج و تخت نداشت.

این هفته ، او فاش کرد که حضور او در نقش کال دروگو شهرت و ثروتی را که برای همبازیانش ایجاد کرد برای او اتفاق نیافتاد. سریال HBO ، که به عنوان یکی از بهترین اقتباس های بین تلویزیون و کتاب خوانده می شود ، مشاغل ستاره هایش سوفی ترنر ، مایسی ویلیامز ، امیلیا کلارک و کیت هرینگتون نابود کرد.

با این حال موموآ روز سه شنبه ، 10 نوامبر به InStyle گفت: “من و خانواده ام بعد از اینکه شخصیتم در بازی تاج و تخت کشته شد، مدت سختی رو سپری کردیم به طوری که گرسنگی میکشیدیم. این مرد 41 ساله حتی برای قبض خانه اش دچار مشکل میشد.

طرفداران به یاد خواهند آورد که شخصیت او بعد از ازدواج با دنریس (کلارک) در سال 2011 کشته شد. بعد از پایان سلطنتش در Game of Thrones ، موموآ تلاش کرد تا هزینه های خانه اش را در Topanga Canyon ، نزدیک لس آنجلس ، جایی که او با همسرش لیزا بونت و دو فرزندش لولا 13 ساله و ناکوآ ولف 11 ساله زندگی می کرد تامین کند.

اوضاع مالی او تنها در حدود پنج سال بعد بهتر شد ، هنگامی که او  نقش آکوامن را بازی کرد. او این نقش را در فیلم  Batman v Superman: Dawn of Justice, 2017’s Justice League و 2018 Aquaman با  همبازی اش امبر هرد به عهده گرفت.

اگرچه او دیگر از نظر اقتصادی مثل قبل نیست، اما موموآ هنوز در حال یادگیری چگونه پدر خوب بودن است. او گفت که از آنجا که بدون پدر بزرگ شده است ، “من نمی دانستم پدر شدن یعنی چی؟” من واقعاً می خواهم با پسرم ارتباط برقرار کنم و می خواهم او انتقاد پذیر باشد. “

جیسون گفت: “من همچنین اولین کسی هستم که می گوید:” من مشکلات زیادی دارم و می خواهم آن را حل کنم. “

موموآ در ادامه گفت که بعد از سختی هایش در هالیوود ، موفقیت بدست آمده اش را امری بدیهی نمی داند و می گوید: “احساس می کنم هنوز بچه هستم و دارم از بین می روم.

حضور بعدی او  در Dune در کنار تیموتی Chalamet و Zendaya خواهد بود  ، اگرچه تاریخ اکران فیلم در اکتبر 2021 است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا