سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

لارسا پیپن فاش کرد که او ویروس کرونا گرفته : “من هرگز چنین دردی را احساس نکردم”.

لارسا ، 46 ساله ، جمعه در استوری گفت که به کرونا مبتلا شده  و  بعداً پستی را که عکس پاهای او را نشان می داد ، حذف کرد.

ستاره سابق خانه دارهای واقعی میامی در کنار عکس نوشت: “من یک هفته است که با کوید مبارزه می کنم.” “شوخی نیست  من هرگز چنین دردی را احساس نکرده ام!”

روز پنجشنبه ، او عکسی را با یک پیام الهام بخش به اشتراک گذاشت ، که خوانده می شد ، “دعا کنید . سعی نکنید نتیجه را دستکاری یا تحمیل کنید. فقط به خدا توکل کنید تا زمان مناسب گشایش کند. ”

لارسا در اوایل این هفته با این ادعا که با تریستان تامپسون قبل از رابطه با کلوئی کارداشیان ازدواج کرده است ، خبرساز شد.

لارسا طی مصاحبه ای با پادکست هالیوود راو گفت که او با بازیکن NBA  قبل از شروع رابطه عاشقانه او با کارداشیان رابطه کوتاه مدتی  در سال 2016 داشت.

لارسا  گفت: “من تریستان را قبل از کلوئی می دیدم  قبل از آنکه کلوئی یا هر کسی از وجود او مطلع شود. من او را می دیدم ، او را به لس آنجلس اوردم ، او را به مهمانی کیم [کارداشیان] آوردم و او را به همه آنها معرفی کردم . ”

تنها چند روز پس از آوردن بازیکن کلیولند کاوالیرز به مهمانی کیم  ، لارسا گفت که او جذب کلوئی 36 ساله شد و یک هفته یا ده روز بعد شروع به دیدار کردن با کلوئی کرد.

پیپن همچنین قاطعانه ارتباط با تامپسون 29 ساله را پس از شروع  رابطه اش با کلوئی  انکار کرد.

او افزود: “این مردم آسیب رسان فکر می کنند که من سعی می کردم زندگی کلوئی را نابود کنم.” “من هرگز چنین کاری نمی کردم. این در شان شخصیت من نیست.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا