سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

iCarly با ستاره های اصلی به پارامونت + برمی گردد.

 

ابتدا مطلع شدیم که بازسازی مجدد True Blood انجام خواهد شد و اکنون TVLine گزارش داده است که پارامونت + (که در حال حاضر با نام CBS All Access شناخته می شود)  سفارش ساخت مجدد iCarly را با ستاره های سریال اصلی میراندا کاسگروو ، 27 ساله ، نیتن کرس ، 28 ساله و جری ترنر ، 43 داده است.    

ای کارلی در شبکه نیکلودین در هالیوود کالیفرنیا پذیرفته شد که نخستین بار این سریال در شبکه نیکلودین روز ۸ سپتامبر ۲۰۰۷ پخش شد. متأسفانه این سریال در سال ۲۰۱۳ به علت کنسل شدن پایان می‌یابد. iCarly یک سریال کودک و نوجوان آمریکایی است که تمرکز دارد بر روی دختری به نام کارلی شِی که این دختر یک نمایش اینترنتی به نام آی کارلی همراه با بهترین دوستانش به نام سم و فردی راه اندازی می‌کند. در این سریال میراندا کازگرو در نقش کارلی، جنت مک‌کوردی در نقش سم، نیتن کرس در نقش فردی، جری ترینور در نقش اسپنسر و نوآ مانک در نقش گیبی نقش آفرینی می‌کنند و این سریال ساخته دن اشنایدر است که تهیه‌کننده اختصاصی این سریال نیز هست. 

مک کوردی در حال حاضر  نامش در میان بازیگران اصلی که برای بازسازی برمی گردند وجود ندارد  و همچنین هیچ نشانی از Gibby (نوح مونک)  نیست. ترینور نقش برادر بزرگ دمدمی کارلی ، اسپنسر را بازی می کند ، که به خاطر اختراعات حواس پرت بود.

این سری جدید توسط جی کوگن (  School of Rock the series  ) و علی شووتن (دفتر خاطرات یک رئیس جمهور آینده ، قهرمانان ، مبارک هرچه باشد) ساخته می شود.

iCarly در سال 2012 به پایان رسید وقتی کارلی با پدرش به ایتالیا رفت و سام مشغول کار در Sam & Cat ، سریالی کوتاه مدت  با بازی آریانا گراند دور شد. این سریال بین سال های 2013 و 2014 با 35 قسمت پخش شد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا